R3 2200G sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

alpk77

Femtopat
Daha fazla  
İnternette izlediğim videolarda gördüğüm kadarı ile benim ile aynı ekran kartına sahip insanlar oyunlarda benden çok daha fazla FPS alıyorlar (FPS test videoları). Bu videoları izledikten sonra uzun uzun FPS arttırma videoları izledim çoğu ayarı denedim ama Valorant'ta ortalama 60-80 arası FPS alıyorum. 40 cıvarından ancak bu kadar arttırabildim. İzlediğim insanlar benden çok daha fazla FPS alıyorlar ve daha stabil bir oyun oynuyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özellikleri.
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G.
Ekran kartı: RX 550 2 GB.
RAM: 8 GB.

Nihai performansı açtım.
Windows ayarlarından oyuna öncelik verdim.
Ekran kartı ayarlarından FPS arttıracak her şeyi yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette izlediğim videolarda gördüğüm kadarı ile benim ile aynı ekran kartına sahip insanlar oyunlarda benden çok daha fazla FPS alıyorlar (FPS test videoları). Bu videoları izledikten sonra uzun uzun FPS arttırma videoları izledim çoğu ayarı denedim ama Valorant'ta ortalama 60-80 arası FPS alıyorum. 40 cıvarından ancak bu kadar arttırabildim. İzlediğim insanlar benden çok daha fazla FPS alıyorlar ve daha stabil bir oyun oynuyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özellikleri.
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G.
Ekran kartı: RX 550 2 GB.
RAM: 8 GB.

Nihai performansı açtım.
Windows ayarlarından oyuna öncelik verdim.
Ekran kartı ayarlarından FPS arttıracak her şeyi yaptım.

Video kasım 2020'den kalma.

Geri
Yukarı