R3 2200G sistem toplama

APU işlemci seçtiğin için Vega 8 ve 1030 arasında pek fark yok. Çift kanal 3000MHz üstü 2 adet 4 GB ya da 2 adet 8 GB RAM ile ondan daha iyi performans bile alabilirsin. O yüzden bu ekran kartına boş yere para vermeni tavsiye etmiyorum. Kim ne derse desin kendim bizzat kullandım ve ondan dolayı yazıyorum. Ekran kartını çıkartmalısın.

Ya da;

Bu şekilde alman daha mantıklı.

Ya da; (ilave 8 gb Ram ile)

Buyur hocam hangisi daha güçlü, değerler mi yalan söylüyor yoksa fake oyun videoları mı?

Tamamda hocam sence bunun için bu parayı vermeye değer mi? Çok az fark oldu diye?

APU işlemci seçtiğin için Vega 8 ve 1030 arasında pek fark yok. Çift kanal 3000MHz üstü 2 adet 4 GB ya da 2 adet 8 GB RAM ile ondan daha iyi performans bile alabilirsin. O yüzden bu ekran kartına boş yere para vermeni tavsiye etmiyorum. Kim ne derse desin kendim bizzat kullandım ve ondan dolayı yazıyorum. Ekran kartını çıkartmalısın.

Ya da;

Bu şekilde alman daha mantıklı.

Ya da; (ilave 8 GB RAM ile)

Tamamda hocam sence bunun için bu parayı vermeye değer mi? Çok az fark oldu diye?

Değmez kesinlikle.

Konu sahibi bütçesini belirtse çok iyi olur aslında. APU sistem alınacaksa bu sistem alınabilir.
RAM'den 2 tane ve SSD çıkarılıp yerine Patriot Burst SSD alınabilir.

Konu sahibi bütçesini belirtse çok iyi olur aslında. APU sistem alınacaksa bu sistem alınabilir.
RAM'den 2 tane ve SSD çıkarılıp yerine Patriot Burst SSD alınabilir.
Mantıklı. Fakat site güvenilir mi ? Hiç alışveriş yapmadım. İncehesap'dan defalarca yaptım. Hatta meşhur Cuma indirimlerinde özellikle. :D

Mantıklı. Fakat site güvenilir mi? Hiç alışveriş yapmadım. İncehesap'dan defalarca yaptım. Hatta meşhur cuma indirimlerinde özellikle. :D

Bu zamanda bilgisayar alınabilecek en güvenilir yerdir. Müşteri desteği konusunda İncehesap'a göre çok daha iyiler ayrıca.

Bu zamanda bilgisayar alınabilecek en güvenilir yerdir. Müşteri desteği konusunda İncehesap'a göre çok daha iyiler ayrıca.
Tavsiye için teşekkürler.
Konudan Bağımsız;
Bu arada Naruto' yu 2 kez bitirdim. :D Onunla ilgili ayrı bir makale yazsak efsane olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı