Satılık R3 2200G sistem

Satışa taş koymak istemem ama eğer alınmama yada anlaşamama gibi bir durum olursa mesajım bulunsun bende monitöre talip olabilirim.

Hafta içinde İstanbula iş maksatlı gideceğim o zaman uğrayıp elden teslim alabilirim.
Yarın Yabancı bey ile isterse görüşebiliriz, önce onun ile konuşacağım eğer kabul ederse ona satabilirim. Yine de ilginiz için teşekkür ederim.
İsterseniz ilandaki numaranızdan yarın görüşelim sonrasında anlaşırsak alışverişimizi yaparız ne dersiniz ? Bende 350TL kargo bana ait olarak düşünmüştüm.
Kargo fiyatlarına şimdi baktım, birçok firma fiyatlarda uçmuş. Daha erken bakmam gerekirdi özür dilerim, eğer kargo ücretini ben karşılarsam yine sizin belirtiğiniz tutar elime geçmiş olucak. O yüzden kargo ücretini karşılayamayacağım. Aras ve Yurt için 3kg monitör için biri 37 diğer firma 41 tl istiyor. Yani monitörü, kargo hariç satmak zorundayım.

Son düzenleme:
Az önce bende bakıyordum fakat çok şaşırdım aşırı yüksek rakamlar çıkıyor sebebini anlayamadım. Şuan kullandığım kare monitörümü İstanbul'dan bir arkadaş göndermişti 80TL gelmişti ücreti üstelik kocaman bir kutuya yumurta kolileriyle beraber koymuş ve hızlı gönderimi seçmişti.

Hocam Aras Kargodan baktığımda 3KG ağırlık ve koli içeriğini en büyük seçtiğimde bulunduğum ilçeye 40 küsür TL fiyat çıkartıyor.

Hocam Aras Kargodan baktığımda 3KG ağırlık ve koli içeriğini en büyük seçtiğimde bulunduğum ilçeye 40 küsür TL fiyat çıkartıyor.
Evet, kargo ücretleri bi hayli fazla. Hemen satma gibi bir derdim yok. İstediğim fiyat hep böyle kalıcak. Eğer şuan almam mümkün değil derseniz anlarım. Kargo işi bozuyor.

Monitöre bende talibim ama sanırım çok geç.

Monitöre bende talibim ama sanırım çok geç.
Monitör için kargo hariç olarak belirledim. Eğer kargo ücretini öderim derseniz satış halen geçerli.

Son düzenleme:
Monitör için kargo hariç 400tl olarak belirledim. Eğer kargo ücretini öderim derseniz satış halen geçerli.
Kargo ücreti bozuyor işte. :(
Malesef o paranın elime geçmesi 1 ayı bulur üründe HDMI girişi varmı?

Monitör için kargo hariç 400tl olarak belirledim. Eğer kargo ücretini öderim derseniz satış halen geçerli.
Hocam benimle iletişime geçerseniz almayı düşünüyorum.

Düzenleme: Saygısızlık yapmak istemedim. Diğer arkadaşla anlaşamadıysanız diye yazmıştım acil cevap beklemiyorum anlaşamazsanız konuşalım.

Evet, kargo ücretleri bi hayli fazla. Hemen satma gibi bir derdim yok. İstediğim fiyat hep böyle kalıcak. Eğer şuan almam mümkün değil derseniz anlarım. Kargo işi bozuyor.
Yarın en sağlıklısı ben Aras Kargoya gideyim yada başka bir firma Aras şart değil bu fiyatlarda çıkarsa sizi arayayım görüşelim. 👍 Olmazsa bende işinize engel olmamış olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı