Satılık R3 2200G sistem

Hocam benimle iletişime geçerseniz almayı düşünüyorum.
Şuan konuşmam pek mümkün değil, yarın uygun bir vakitte detaylıca konuşuruz.
Yarın en sağlıklısı ben Aras Kargoya gideyim yada başka bir firma Aras şart değil bu fiyatlarda çıkarsa sizi arayayım görüşelim. 👍 Olmazsa bende işinize engel olmamış olurum.
Tamam o halde, satışı bir gün erteleyebilirim. Perşembe günü ciddi bir alıcı var ise o zaman görüşelim. İsteyen bir çok kişi var, kimseyi yüz üstü bırakmak istemem.

Tamam o halde, satışı bir gün erteleyebilirim. Perşembe günü ciddi bir alıcı var ise o zaman görüşelim. İsteyen bir çok kişi var, kimseyi yüz üstü bırakmak istemem.
Perşembe derken yarın demek istediniz sanırım daha doğrusu sabah çarşamba oluyor öyleyse yarın görüşmek üzere iyi geceler dilerim.

Perşembe derken yarın demek istediniz sanırım daha doğrusu sabah çarşamba oluyor öyleyse yarın görüşmek üzere iyi geceler dilerim.
Tamam o halde, monitör için Perşembe günü konuşuruz. Herkese iyi günler.

Hocam RAM'ler ne kadar olur, aslında direk sistemi alma düşüncem de var ama parça parça satarsanız daha çok kar edersiniz.

@BeritKaan Sahibinden.com ilanınız yayında gözükmüyor, iletişim adre
Hocam RAM'ler ne kadar olur, aslında direk sistemi alma düşüncem de var ama parça parça satarsanız daha çok kar edersiniz.
Monitörü ve kasayı aynı anda satıyordum ama kasayı biraz bekleteceğim.
Parça parça satmam pek mümkün değil şuan. Kasa için 1800 tl gibi bir fiyat belirledim. Bir süre elimde tutacağım kasayı.

Son düzenleme:
Hocam parça parça satmaya karar verirseniz anakart-islemci-RAM düşünüyorum, size de ne zaman uygun olursa alabilirim.

Geri
Yukarı