R3 2200G Sistemde Görüntü Gelmiyor

Şenol Ceyhun

Hectopat
Sevgili arkadaşlar 2 hafta önce bir PC topladım ve sistemde R3 2200G ve A320m Pro VH Plus anakart kullandım, her şeyi kurdum fakat görüntü alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın BIOS güncellemesi yapıldı mı? 2. Nesil Ryzen'ler A320, B350 ve X370 anakartlarda BIOS güncellemesi yapılmadan çalışmıyor.

Anakartı satın aldığınız yere yaptırabilirsiniz. Eğer olmuyorsa AMD'nin support sitesinden işlemci talebi yapabiliyorsunuz ve size yollanıyor. İşiniz bitince geri yolluyorsunuz.

Arkadaşlar aldığım yere telefon yoluyla sorunu bildirdim anakartın bios güncellemesini yapabileceklerini söylediler. BİOS güncellemesinden sonra inşallah yaz tatili için alınan hediyemin bilgisayarımın görüntü vermemesi olmasını istemiyorum
Anakart geri döndüğünde bu konunun altına yazarım

Arkadaşlar aldığım yere telefon yoluyla sorunu bildirdim anakartın bios güncellemesini yapabileceklerini söylediler. BİOS güncellemesinden sonra inşallah yaz tatili için alınan hediyemin bilgisayarımın götüntü vermemesi olmasını istemiyorum
Anakart geri döndüğünde bu konunun altına yazarım
Güncellemeden sonra kesinlikle görüntü verecektir içiniz rahat olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı