R3 2200G sistemde Rust için ayar önerisi

nickbender14

Decapat
Yer
Nigerian
Merhaba arkadaşlar. Dolar kuru gelmeden Rust aldım ve çok oynamak istiyorum fakat herhangi bir bir servera çok yavaş giriyor ve tam girerken oyun kapanıyor. Sistemim GTA 5, CS2 ve türlü türlü oyunu kaldırıyor fakat bu oyunu kaldırmıyor. Önerebileceğiniz herhangi bir bir grafik ayarı videosu var mı ve sizce bu sistem için Rust çok mu fazla gelir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_99.png
    Screenshot_99.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_98.png
    Screenshot_98.png
    10,6 KB · Görüntüleme: 9
Doğru ayarlar ile tabikide oynayabilirsiniz hocam,fakat bandit camp ve karakol gibi yerlerde aşırı düşer fps ve oynanmaz olur. Müsaitseniz dc den ekleyin yardımcı olayım " gezgg "

Merhaba arkadaşlar. Dolar kuru gelmeden Rust aldım ve çok oynamak istiyorum fakat herhangi bir bir servera çok yavaş giriyor ve tam girerken oyun kapanıyor. Sistemim GTA 5, CS2 ve türlü türlü oyunu kaldırıyor fakat bu oyunu kaldırmıyor. Önerebileceğiniz herhangi bir bir grafik ayarı videosu var mı ve sizce bu sistem için Rust çok mu fazla gelir?

Dostum sende benim gibi APU sisteme sahipsin ve işin kötüsü RAM'in 8 GB. Ne kadar FPS'ini arttırırsan arttır, piksel piksel oyna, anlık olarak giren droplardan yani FPS düşüşlerinden dolayı oyunlardan keyif alamıyorsun.

Geri
Yukarı