R3 2200G sistemde FPS düşmesi

Daha fazla  
Herkese merhabalar. Oyun oynarken örnek veriyorum LoL başlarken 110 120 FPS'lerle başlıyor fakat oyun ilerledikçe FPS düşmeye hatta fightlara girince takılmaya 50-60'lara kadar düşmeye başlıyor. Bunun sebebi nedir? Sıcaklık değerlerim 55i geçmiyor. Benim sistemin aynısının videolarını izlediğimde adamların FPS'leri fightlarda 100'ün altına hiç inmiyor.

Sistem özelliklerim.
8x2 16 GB DDR 3200 MHz DDR4 XPG D50 RAM.
R3 2200G işlemci.
Gigabyte B450M S2H anakart.
Gigabyte 120 GB SSD.
1TB WD 7200 RPM HDD.
Cooler Master 600W PSU.

RAM'ler dede sorun olduğunu sanmıyorum hocam. Bunların haricinde neyde sorun olabilir ?
Bu testler büyük ihtimalle donanımsal bir sorun olmadığını gösterir. Sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. Onun dışında sorun oyun kaynaklı olabilir.

Bu testler büyük ihtimalle donanımsal bir sorun olmadığını gösterir. Sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. Onun dışında sorun oyun kaynaklı olabilir.

Sürücülerim güncel daha 2 gün önce formatladım kurdum, hem GPU hem işlemci tarafına overclock yaptığım halde durum hala aynı

Bannerlord indirdim ve ora da deneme şansım oldu FPS'i. Benchmark videolarında izlediğim aynı ayarları yapıyorum 720p Low ayarlarda adam 80 FPS alırken ben 60 alıyorum ve benim işlemci ve GPU overclocklu halde.

Geri
Yukarı