R3 2200G sisteme RX 6600 takılır mı?

Hocam yalan olmasın işlemciden dolayı pek oyun indirip denemedim ama ekran kartını taktığımdan beri denediğim oyunlar şunlar:
LoL.
Dying Light.
The Forest.
Forza Horizon 4
NFS Heat. Ayarları fulledim hepsinde NFS Heat biraz zorladı drop konusunda diğerleri aşırı sıkıntı yaratmadı ama yine drop vardı.
E bunları Ryzen 3 2200G'nin içindeki GPU'da güzel oynatır :/.

Hocam yalan olmasın işlemciden dolayı pek oyun indirip denemedim ama ekran kartını taktığımdan beri denediğim oyunlar şunlar:
LoL.
Dying Light.
The Forest.
Forza Horizon 4
NFS Heat. Ayarları fulledim hepsinde NFS Heat biraz zorladı drop konusunda diğerleri aşırı sıkıntı yaratmadı ama yine drop vardı.
işlemci değiştirmeyi düşünmüyorum önerebilecegin bir ekran kartı varmı?

LoL.
Dying Light.
The Forest.
Forza Horizon 4
işlemci değiştirmeyi düşünmüyorum önerebilecegin bir ekran kartı varmı?

İşlemci değiştirmeyi düşünmüyorum önerebilecegin bir ekran kartı var mı?

İşlemci değiştirmeyi düşünmüyorum önerebilecegin bir ekran kartı var mı?

Hocam vallahi en fazla 1650 falan diye biliyorum eğer RAM'iniz 8 GB ise aynısından bir 8 daha alırsanız bayağı rahatlar 1650 ya da 1060 (6 GB)alabilirsin 2.el 2000-2500 civarına. Yalnız PSU'nun yetmesi lazım.

Peki bir şey daha soracağım GTX 1650 mi RX 570 mi alayım.

Bence 1650. RX 570-580'ler çoğu mining çıkması ve driver sorunları vs oluyor.

Bir de AMD APU sistemlerde çift kanal RAM kullanmak performans arttırıyor eğer RAM'in tekse aynısından bir tane daha alırsan çok iyi olur.

1650 ile darboğaz olmaz olursa da çok az olur diye biliyorum RAM takviyesi olursa rahatlar bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı