R3 2300X RX 570 sistem toplama

Dostum önerin için teşekkür ederim fakat yanlış toplamadıysam senin paylaştığın sistem bütçemi aştı :)

Dikkate aldım ve toplama sihirbazından sistemi topladım ve biraz bütçemi aştı. Tabii yanlış toplamadıysam. Toplam ne kadar tutar sence?

Mevcut miktara göre son üyenin paylaşımı tam size göre. Bundan aşağısı da fazla kısmak olacaktır.

Dostum kronik arızalı bir SSD modelinin 480GB modelini almak senin için masraf değilse son sistemi al. Yada ssdyi XPG 256GB SX8200 PRO PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB bu modelle değiştir...

@Ragnarsson 8GB ram olan bütün sistemler drop yaşayacaktır yüksek ihtimal ( Ayarları arttırmakla doğru orantılı ) . Malesef PUBG'de sağlık bir oyun deneyimi için 16GB isteniyor artık :).
3-4 ay idare etsin. Sonra ilave ederiz :)
AirJet'in hazırladığı sistem bütçenize uygunsa gönül rahatlığı ile alınabilir ama ekran kartını MSI Armor versiyonu yerine Sapphire Nitro+ olarak alabilirsin. Sapphire Nitro+ RX 570 4GB
Evet gayet uygun. Başka bir sitede topladım 2990₺ yapıyor. Bu bütçelere göre bayağı iyi bir sistem. Teşekkür ederim, çok yardımcı oldun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı