R3 3100-1650S sistem alınır mı?

1660S için tek fan yetersiz değil mi?
Tek fanlı olabilir ama 3 bakır borusu var, dediğim gibi kendim de aynı kartı kullanıyorum. OC yapmama rağmen 70 dereceyi göremiyorum, ortalama 65 civarında. Keza stres testlerinde vs. 75 üzerini geçmiyor. Soğutma performansı birçok 2 fanlı karta göre çok daha iyi.

Hocam kutusuz geliyormuş parcalar dogru mu? Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? Kasa kötü diyorlar bir de.
Evet kutusuz geliyor ancak kasaya montajlı, ekran kartı haricen geldiği için plastik süngere koyulmuş karton kutu ile yolluyorlar. Kasa kötü değil ama termperli camı biraz sıkıntılı, mesela elimdeki asıl sistem parçalarını taktıktan hemen sonra camı takayım dedim tam vidaları sıkıyordum gerildiği için parçalandı. Arena ile görüşmem sürüyor, tahminimce temin edeceklerdir.

Evet kutusuz geliyor ancak kasaya montajlı, ekran kartı haricen geldiği için plastik süngere koyulmuş karton kutu ile yolluyorlar. Kasa kötü değil ama termperli camı biraz sıkıntılı, mesela elimdeki asıl sistem parçalarını taktıktan hemen sonra camı takayım dedim tam vidaları sıkıyordum gerildiği için parçalandı. Arena ile görüşmem sürüyor, tahminimce temin edeceklerdir.
O zaman bu daha mantıklı gibi. Kasa güzel ve mesh. 2 ram ve 500gb m2 ssd. Kutuları da var.

Geri
Yukarı