R3 3100 GTX 1650 S sistem açıldıktan sonra yavaşlıyor

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bilgisayarımı bazen açtığım zaman her şey kasıyor ve aşırı yavaş oluyor. Sorun kapatıp açınca düzeliyor, sıcaklık değerlerimde hiçbir sorun yok sorun neden kaynaklıdır? Sistemim: Ryzen 3 3100, ASUS Phoenix 1650 Super, ASUS B450M-K anakart, Apacer Panther AS340 SSD ve Apacer Panther 300MHz RAM. Sürücülerim, Windows'um ve BIOS'um güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
2019'da foruma katılan bir adamın ne dediğini pek umursamıyorum açıkçası. Umarım bir yerlerde blocklama falan vardır da senin seviyendeki mesajları bir daha görmem.
Foruma katılma tarihim ile ne alakası var 6 yılda 2000 mesaj yazan arkadaşım?
1 aydır bu forumdayım orayı salla.
Bilgimiz katılma tarihlerimiz ile orantılı değil. Adam yaptığını söylemiş sen yine de aynı şeyleri önermişsin.

2019'da foruma katılan bir adamın ne dediğini pek umursamıyorum açıkçası. Umarım bir yerlerde blocklama falan vardır da senin seviyendeki mesajları bir daha görmem.
Zaten bloklama var.

Siz de 2014'de girmişsiniz ama mesajınız ve özellikle beğeniniz çok az.

Katılma tarihinden çok atılan mesaj vs. önemli.

Ona bakarsak @Yener K. da 2020'de katılmıştı.

Zaten bloklama var.

Siz de 2014'de girmişsiniz ama mesajınız ve özellikle beğeniniz çok az.

Katılma tarihinden çok atılan mesaj vs. önemli.

Ona bakarsak @Yener K. da 2020'de katılmıştı.
Boş mesaj yazmıyorum senin gibi veya bilgim her konuda yoktur. Söylediklerimin hiçbirisi yanlış değil, forumdan öğrendiklerimi de yazıyorum adamın konusuna ki hiçbiri alakasız şeyler değil, görmemiş olabilirim ama sallıyor kafasından diyemezsiniz.

@PanzerTR
Edit açtığın konuyla davranışların baya farklı :D Başkalarının fikirlerine saygı göstermiyoruz - Technopat Sosyal
@PanzerTR
Neyse daha fazla uzatmayacağım ikiniz de iyi günler.

Son düzenleme:
Boş mesaj yazmıyorum senin gibi veya bilgim her konuda yoktur. Söylediklerimin hiçbirisi yanlış değil, forumdan öğrendiklerimi de yazıyorum adamın konusuna ki hiçbiri alakasız şeyler değil, görmemiş olabilirim ama sallıyor kafasından diyemezsiniz.

@PanzerTR
Senin dediklerine sallıyor kafasından falan demedim zaten. Üyelik zamanı ile laf atmak çok saçma. O sana mesaj ve beğeni sayısıyla dalga geçiyor mu?

Eğer onu sevmiyorsan:

1604412234237.png

Mesajımda beğeni sayısı veya yorum sayısı yazıyor muydu? Hayır, demek ki konu bununla ilgili değil. 6 sene önce katılarak burada çok sayıda konuyu okuyup geçiyorum, sorunları görüp çözümlerini inceleyerek geçiyorum. Sen yokken bu sorunlara bu yanıtları verenleri gördüm, ben de arkadaşa bu çözümleri sundum. Demek istediğim o, ama sallama vs vs yok ortada :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımı bazen açtığım zaman her şey kasıyor ve aşırı yavaş oluyor. Sorun kapatıp açınca düzeliyor, sıcaklık değerlerimde hiçbir sorun yok sorun neden kaynaklıdır? Sistemim: Ryzen 3 3100, ASUS Phoenix 1650 Super, ASUS B450M-K anakart, Apacer Panther AS340 SSD ve Apacer Panther 300MHz RAM. Sürücülerim, Windows'um ve BIOS'um güncel.
Son durum nedir aynı sorunu bende yaşıyorum

Geri
Yukarı