R3 3100 GTX 1650 Super 7000 TL'ye değer mi?

Hocam monitör dediğin en fazla 1500-2000 TL 5000 TL'ye yine daha iyisi toplanır hele ki biraz beklesin stok gelsin ohooo.

Stok olsa zaten öneririz stok yok asıl sorun burada zaten. 5500₺'ye geliyor sistem. Şu durumda normal denilebilir.

Arkadaşım geçen hafta 5200₺'ye 1650 bulunduran Excalibur kasa aldı.

Monitör 1.500 tl sistem 5.500 e geliyo yine pahalı mı
Doğru şimdiki piyasaya göre pahalı değil ama normale göre pahalı biraz beklemenizi öneririm.
Stok olsa zaten öneririz stok yok asıl sorun burada zaten. 5500₺'ye geliyor sistem. Şu durumda normal denilebilir.

Arkadaşım geçen hafta 5200₺'ye 1650 bulunduran Excalibur kasa aldı.
Şu an için normal denebilir evet ama ben beklemesini öneririm.
1 aydır bekliyorum düzelcek gibi gözükmüyor düzelsede kat kat iyisini toplucağımı sanmıyorum ekran kartı 1660 olur işlemci r5 3500 3600 olur olsa olsa
Yaza doğru düzeleceğini söylüyorlar ama eğer aceleniz varsa ve sahibinden alacaksanız alın indirim de yaptırmaya çalışın.

Hocam yakında stoklar geleceği için konuşu

Doğru şimdiki piyasaya göre pahalı değil ama normale göre pahalı biraz beklemenizi öneririm.

Yaza doğru düzeleceğini söylüyorlar ama eğer aceleniz varsa ve sahibinden alacaksanız alın indirim de yaptırmaya çalışın.
Düzelse nolcak be kardeşim mining olayı büyürse stok hemen sıfırlancak zaten türkiyede yaşadığımıx için mining için özel kart gelse bile

Kardeşim mining için özel kartlar gelmesi lazım diyelim geldi busefer toplum olarak fırsatcı olduğumuz için ben fiyatların çok aşşağı düşeceğine inanmıyorum bir süre bundan beslenecekler stok gelecek ama pahalı olcak şuan bile ara ara stok gelyo zaten azda olsa fiyat değişmez ellerine düştük bikere kanımızı emmeleri lazım önce

Stoklar söylentiye göre bu sene düzelmeyecekmiş vok kanalı sahibi volkan abi öyle dedi. düzelse bile fiyatlar düşmeyecekmiş.

Geri
Yukarı