R3 3100 GTX 1650S Sistem uyumlu mu?

Pahalı. 144Hz monitör yerine sistem yükseltmesi yapmak daha mantıklı bence. Zaten RAM 8 GB kalmış. 8 GB RAM ile güncel oyunlarda drop yaşamanız olası bir durum. Artık 16GB standart olmaya başladı.

Sistemde bir uyumluluk sorunu yok. Her şey uyumlu.

Pahalı. 144Hz monitör yerine sistem yükseltmesi yapmak daha mantıklı bence. Zaten RAM 8 GB kalmış. 8 GB RAM ile güncel oyunlarda drop yaşamanız olası bir durum. Artık 16 GB standart olmaya başladı.

Sistemde bir uyumluluk sorunu yok. Her şey uyumlu.

Monitörü değiştirmeyeceğim sınırda bir 75Hz monitör alacağıma biraz daha para verir sistemden kısar 75 Hz monitör alırım.
Zaten sonradan RAM'den bir tane daha alacağım.

Monitörü değiştirmeyeceğim sınırda bir 75Hz monitör alacağıma biraz daha para verir sistemden kısar 75 Hz monitör alırım.
Zaten sonradan RAM'den bir tane daha alacağım.
İleride RAM alacaksanız sorun yok. En erken ne zaman alabiliyorsanız o zaman alın. Çünkü herkes diyor ileride aynı RAM'den alacağım diye ama bir bakıyorum 1 sene sonra falan alıyor.

İleri de RAM alacaksanız sorun yok. En erken ne zaman alabiliyorsanız o zaman alın. Çünkü herkes diyor ileride aynı RAM'den alacağım diye ama bir bakıyorum 1 sene sonra falan alıyor.

Ben de 1 sene sonra alacağım :D. Ben bu sistemle ilk yıl CS, Valorant, HOI oynayacağım belki PUBG RAM yüzünden biraz sorun olabilir ama aşırı bir şey de olmaz. O zaman neden ucuz bir APU sistem toplamadın dersen çok sebebi var gerçekten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı