R3 3100 + GTX970 vs. R5 3500X + R9 380

Donanımarşivi'nin karşılaştırmalı testini aldım, tek bulabildiğim bu oldu yerli kaynak olarak.

Vallahi ben canlı şahidim her gün oynuyorum hatta bu aralar Valorant daha çok oynuyorum 1080p de 150-180FPS orta ayarlarda 180-220FPS alıyorum en düşükde bakmadım. Bu da bana yetiyor zaten. CS:GO'da çok daha fazlasını aldım ekran kartımı merak ediyorsan 1050 Ti.

Donanımarşivi'nin karşılaştırmalı testini aldım, tek bulabildiğim bu oldu yerli kaynak olarak.
hocam özelden mesaj atılmıyor galiba o yüzden buradan yazıyorum. Siz bir konu açmıştınız kasanızın resmi vardı (ağırlıklı olarak siyah renkler vardı) O konu neydi hocam? Kasamı dizayn etmek istiyorum rehber olsun istedim. Konu sahibinden özür dilerim burayı meşgul ettim.

Hocam özelden mesaj atılmıyor galiba o yüzden buradan yazıyorum. Siz bir konu açmıştınız kasanızın resmi vardı (ağırlıklı olarak siyah renkler vardı) O konu neydi hocam? Kasamı dizayn etmek istiyorum rehber olsun istedim. Konu sahibinden özür dilerim burayı meşgul ettim.

Corsair 270R kullanıyorum 4 senelik bir model artık üretilmiyor. Bu görseli mi diyorsun?

image4.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı