R3 3100 - RX 550 sistem Sons of The Forest oynatır mı?

a brad

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartım: AMD Radeon RX 550 2 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100.
RAM: 16 GB DDR4.
Sizce sistemim oyunu düşük ayarlarda oynatır mı?

Gördüğüm en saçma yorumlara bir yenisi daha eklendi. Yani bu arkadaşın dediğine göre 7900 XTX bu oyunu oynatamaz. Ekran kartı düşük bir model olduğu için oynatmaz AMD olduğu için değil.
Büyük ihtimalle ekran kartından dolayı oynatmaz fakat oyun çıktığında konuşmak daha doğru olur.

Oyun çıkmadan bir şey demek zor. Belki optimizasyonu kötü olarak çıkacak oynayamayacaksınız. Ekran kartını minimum 4 GB VRAM içeren bir ekran kartıyla değiştirebilirseniz oynatabilir.

Hem kendi yazıyor kendi mesajını saçma bulan kişiye katılıyorum diyor.

Oyun çıkmadan bir şey demek zor. Belki optimizasyonu kötü olarak çıkacak oynayamayacaksınız. Ekran kartını minimum 4 GB VRAM içeren bir ekran kartıyla değiştirebilirseniz oynatabilir.

Ekran kartının VRAM'mi ile ne alakası var?
Saf gücü VRAM belirlemiyor yani siz diyorsunuz ki RX 550'nin 4 GB versiyonunu alırsa rahatlıkla açar.
Çok anlamsız olmuş.

Hem kendi yazıyor kendi mesajını saçma bulan kişiye katılıyorum diyor.

Ekran kartının VRAM'mi ile ne alakası var?
Saf gücü VRAM belirlemiyor yani siz diyorsunuz ki RX 550'nin 4 GB versiyonunu alırsa rahatlıkla açar.
Çok anlamsız olmuş.
Ben RX550'nin 4 GB versiyonunu al diye bir öneri yaptığımı hatırlamıyorum. Sadece en az 4GB VRAM olan bir ekran kartı alabilirse daha iyi olacağını söyledim. 2 GB VRAM sizce bu oyun için yeterli mi?
VRAM yetmeyeceği için FPS drop yiyecek bu arkadaş. Ayrıca ilk Forest oyunu optimizasyon anlamında çok iyi bir oyun değildi bu da öyle durmuyor.

i5 7500+GTX1050 2GB ile 20fps açtım 1080p de, dx11 ile oynayınca daha iyi oldu ayrıca. Ama çok oynamadım oyunun ilerisi için bilmiyorum. FSR 2.0 ya da 2.2 gelse çok güzel olurdu umarım ileriki güncellemelerde gelir.

Geri
Yukarı