R3 3100 sistem alınır mı?

Alınır güzel fakat 1-2 fikir vermek isterim. Öncelikle OC düşünmüyorsanız anakartı A320 serisine düşürün ve oradan arta kalacak parayla 120 GB SSD + 1 TB HDD yerine direk Samsung 860 Evo 500 GB SATA SSD alın çok daha iyi olur. Keza kasayı da Dark Raider(PSU'suz) modeline düşürüp güç kaynağını High Power 80 Plus 500W yapabilirsen müthiş olur. Şahsen ben olsam böyle yapardım.

Alınır güzel fakat 1-2 fikir vermek isterim. Öncelikle OC düşünmüyorsanız anakartı A320 serisine düşürün ve oradan arta kalacak parayla 120 GB SSD + 1 TB HDD yerine direk Samsung 860 Evo 500 GB SATA SSD alın çok daha iyi olur. Keza kasayı da Dark Raider(PSU'suz) modeline düşürüp güç kaynağını High Power 80 Plus 500W yapabilirsen müthiş olur. Şahsen ben olsam böyle yapardım.

A320 kart alinmaz.
PC bu: Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik.

Daha iyisi toplanır mı? Sizce alınır mı?
Önerilere açığım.

Guc kaynağı kötü.
High Power 500W tercih edin.

Eğer bütçen 6500 falan olabilirse çok daha iyi sistemler toplayabilirsin diye düşünüyorum dostum 4500 ne yazık ki biraz zayıf kalıyor fiyatlar bu haldeyken.
Pc Toplama Sihirbazı böyle bişey önerebilirim istersen
Dostum biraz mantıklı önermeler mi yapsan? Arkadaşın bütçesi 4500 TL sen 6500 TL yap diyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı