R3 3100 sistem için 3000-4500 TL arası ekran kartı önerisi

Bütçe
3000-4500

Sana bu kartı tavsiye ediyorum hem şık hem de senin belirlemiş olduğun fiyat aralığında ki en iyi F/P ürün, ayrıca sıfır.
Eyvallah kardeşim çok saol

Söylemeyi unuttuğum bir şey daha var bu kartı satın alınca Dead ısland 2 oyununu da hediye ediyor.
CD olarak mı

Sana bu kartı tavsiye ediyorum hem şık hem de senin belirlemiş olduğun fiyat aralığında ki en iyi F/P ürün, ayrıca sıfır.
kardeşim 4 GB ekran kartı Yüksek açar mı.

Eyvallah kardeşim çok sağ ol.

CD olarak mı?

Kardeşim 4 GB ekran kartı yüksek açar mı?

Aynı işlemci bende de var ama ekran kartım MSI 1660 Gaming X ben her oyunu yüksekte oynuyorum 1080p de oldukça akıcı, turnuva oyunlarında 200+ FPS zaten ama önerdiğim kart turnuva oyunlarını 144 FPS ve üzerinde oynatır. Hikaye tabanlı oyunlar için orta ve yüksek ayarlarda 1080p de ortalama 60 FPS ve üzerinde performans veren bir kart. 4 GB'ın yüksek açıp açmaması tamamen oynadığın oyunun grafik paketleriyle alakalı.
Oyun CD olarak değil kod olarak verileceğini düşünüyorum.

Sıfır olarak 1650S alabilirsiniz heralde en fazla. İkinci elde 1660S/Ti yada RTX 2060 olur. Bence 2060 alın derim, ileriye dönük çok daha iyi olur. Sırf sıfır diye miadı dolmuş kartları alıp, seviye düşürmenin anlamı yok. Kolay kolay bozulan parçalar değil sonuçta kartlar. Ama tercih meselesi tabi.

Geri
Yukarı