R3 3100 Sistem İçin Dark Raider Alınır mı?

Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 tane

6524 TL.
4 Ram slot bir anakart almak istiyorum aslında.

Son bi soru daha M.2 SSD mi alıyım SATA SSD mi sata biraz daha ucuz fakat sen genede bana hangisi F/P daha iyi söyleyebilirmisin?
SATA daha F/P. Bazen araya istisnalar giriyor. Onlar dışında genel olarak SATA daha F/P.

Eğer sadece oyun amaçlı alıyorsanız SATA SSD alın. Eğer hem oyun oynayıp hem de render tarzı işler yapıyorsanız NVMe SSD alın.

SATA daha F/P. Bazen araya istisnalar giriyor. Onlar dışında genel olarak SATA daha F/P.

Eğer sadece oyun amaçlı alıyorsanız SATA SSD alın. Eğer hem oyun oynayıp hem de render tarzı işler yapıyorsanız NVMe SSD alın.
Teşekkürler.

Son bir soru sormak istiyorum önerdiğin sisteme Amd R3 3100 yerine Amd R3 3300x takarsam bi sıkıntı yaratırmı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı