R3 3100 sistem için Monterey EFI dosyası

fvz_krkyn

Kilopat
Daha fazla  
RAM
XPG D30 8GB 3000MHz
SSD veya HDD modeli
Team CX1 480 GB SSD + HIKVISION 120 GB SSD
Ekran kartı
ASUS RX 550 2GB
Anakart
Gigabyte A320m S2h
İşlemci
AMD Ryzen 3 3100
Merhabalar. Dün başarısız Big Sur girişiminden sonra bugün Monterey kurmayı deneyeceğim fakat EFI dosyasını nasıl bulacağım bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, şu an bu aşamadayım;

1649268600250.png

Bizim imajlarımızda zaten EFI dosyası bulunuyor. Sorun çıkarmadığı sürece değiştirmeniz için pek bir sebep yok açıkçası. Ayrıca RX 550 kartınız Lexa çekirdeğine mi sahip? Eğer öyleyse tanıtabilen kişiler var ancak ne kadar iyi çalışır emin değilim. Onun dışında FakeID ile tanıtılabilir gibi duruyor.

Bizim imajlarımızda zaten EFI dosyası bulunuyor. Sorun çıkarmadığı sürece değiştirmeniz için pek bir sebep yok açıkçası. Ayrıca RX 550 kartınız lexa çekirdeğine mi sahip? Eğer öyleyse tanıtabilen kişiler var ancak ne kadar iyi çalışır emin değilim. Onun dışında fakeıd ile tanıtılabilir gibi duruyor.

Evet lexa çekirdekli Reddit'te bir postta kolay bir işlemle halledileceği gösterilmiş ve görsellerle desteklenmiş fakat nasıl yapacağım konusunda en ufak fikrim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar şu an diskimi seçtim ve yükle dedim sanırım ilerliyoruz.
Evet arkadaşlar kurdum fakat çok donuyor yani mouse inanılmaz dona dona ilerliyor ne yapmam gerek?
Ekran Resmi 2022-04-06 12.19.58.png

Evet şimdi bu ekran 5 MB gözüküyor ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar işlem başarılı sonunda :)

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-04-06 13.33.38.png
    Ekran Resmi 2022-04-06 13.33.38.png
    956,8 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri