R3 3100 sistem ile GTX 1050 Ti uyumlu olur mu?

Sanırım o ekran kartını kimse önermiyordu. YouTube ve sitelerden biraz araştırdım almayın tarzı şeyler gördüm.

YouTube'da beyinsiz herifler 3050 ile karşılaştırdığı için önerilmeyen bir kart gibi duruyor. Neymiş efendim 3050'de 8 GB VRAM var DLSS var RTX var. 6500XT daha güçsüz falan konuşuyorlar boş boş. İşim komik kısmı 3050'nin fiyatı neredeyse 2 katı. Fiyat olarak 6500 XT'nin rakibi GTX 1650'dir. 1650, 6500 XT'den 400 TL fazla olmasına rağmen çok daha güçsüz ve eski bir ekran kartı. PCI 3.0 anakartta bile 6500 XT çok daha önde. Tam bir fiyat performans ekran kartı.

Kartın yorumlarinda "bol bol kırpılmış..." diye bir cümle vardi. Teşekkür ederim bu arada çok kararsızdim, çok yardımcı oldunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada da pcie 3.0'da bile 1650'yi ağlattığını görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burada da PCI-e 3.0'da bile 1650'yi ağlattığını görebilirsiniz.

Tam F/P ürünüymüş harika kart.

Burada da PCI-e 3.0'da bile 1650'yi ağlattığını görebilirsiniz.

Sistemim PCI-e 3.0 mi 4.0 mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı