R3 3100 sistem nasıl?

Bütçe
7800
Olur, neden olmasın? Bu arada seçeneklerden 50 ₺'ye driver kurulum hizmeti seçerseniz sürücülerinizi kuruyorlar ve Windows yüklü gönderiyorlar, onunla da uğraşmıyorsunuz. Bu arada önceki mesajıma eklemeler yaptım onları okuyun isterseniz.
Bir şey daha soracağım çok tutmadan sizi , ben şuan DonanımArşivinin hazır sistemini alcağım da o PSU yu 650 Woltunu almamın zararı olurmu ? Düşük wolt lar verimli olmaz diyorlar.

Bir şey daha soracağım çok tutmadan sizi, ben şu an donanımarşivinin hazır sistemini alacağım da o PSU'yu 650 woltunu almamın zararı olur mu? Düşük woltlar verimli olmaz diyorlar.

Alakası yok, 550W sisteminize fazla fazla yeterli aslında, ama ben ileriye yönelik istiyorum ileride RTX 3000 serisine geçeceğim falan diyorsanız ileriye yönelik olmasından dolayı 650W tercih edin, yüksek Watt'ın sisteme zararı yok.

Bir şey daha soracağım çok tutmadan sizi , ben şuan DonanımArşivinin hazır sistemini alcağım da o PSU yu 650 Woltunu almamın zararı olurmu ? Düşük wolt lar verimli olmaz diyorlar.
Eksisi olmaz artısı olur. Ama gerek yok onu ayarlıyorlar zaten. O kadar büyük bir YouTube kanalı dengesiz bir sistem öneremez. Bende RTX 2060 var ben bile 600W kullanıyorum. 1660'a hayli hayli yeter arttırmaya lüzum yok.

@Umut 77 @Kemânkeş-
Yükleyeceğim Oyunlar;
CS:GO
PUBG
Fortnite
Valorant
LOL
Ayriyeten PhotoShop vs. programlar yükelyeceğim 7 - 8 tane
Eksisi olmaz artısı olur. Ama gerek yok onu ayarlıyorlar zaten. O kadar büyük bir YouTube kanalı dengesiz bir sistem öneremez. Bende RTX 2060 var ben bile 600W kullanıyorum. 1660'a hayli hayli yeter arttırmaya lüzum yok.
Siz ne derseniz o ! Tamamdır bu sistemi siz uygun gördüyseniz şimdi kredi kartı elimde alıyorum.

@Umut 77 @Kemânkeş-
Yükleyeceğim oyunlar;
CS:GO.
PUBG.
Fortnite.
Valorant.
LoL.
Ayriyeten Photoshop vs. programlar yükelyeceğim 7 - 8 tane.

Oynadığınız oyunlar için 500GB fazlasıyla yeterli, Photoshop vs programların ne kadar kapladığı hakkında bir fikrim olmadığı için onlar için bir şey diyemeyeceğim.

.

Alın bir tane 500GB HDD. Yeter hatta 200GB kadar artar. O da sisteminizde boşluk olsun rahat kalsın sistem.
@Umut 77 nin de dediği gibiyse sadece SSD almam yetiyor. HDD koymadım. @Kemânkeş- Bu arada siparişi verdim. ☺ Allah ikinizinde ömrüne ömür katsın. Çok ama çok teşekkür ederim ikinizide Allah sizden razı olsun. Kara kara düşünüyordum :) iyi ki sizinle karşılaştım

@Umut 77 nin de dediği gibiyse sadece SSD almam yetiyor. HDD koymadım. @Kemânkeş- Bu arada siparişi verdim. ☺ Allah ikinizinde ömrüne ömür katsın. Çok ama çok teşekkür ederim ikinizide Allah sizden razı olsun. Kara kara düşünüyordum :) iyi ki sizinle karşılaştım
Hiç önemli değil. İyi ki sosyale gelip konu açtınız, daha ucuza çok daha iyi bir sistem almış oldunuz böylece. Bilgisayarınız umarım sizin için hayırlı olur. İyi günlerde kullanın :) Bu arada, monitörü aldınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı