R3 3100 sistemle RDR2 oynanabilir mi?

İşletim sistemi
Windows 10
Şaka falan mı yapıyorsun yoksa ciddi misin?

Hocam ne yazacağımı bulamadım.

Tabii ki alacak canımızı sokakta bulmadık.

Kardeşim ben yetkili satıcı değilim oyun yükleme sitesi değilim soru sormuşsun cevabını verdik senin bilgisayarında herhangi bir parça bozulursa ben neden sorumluluk alayım? Ayrıca sadece ben değil birden fazla kişi cevabını vermiş zaten?

Hocam ne yazacağımı bulamadım.

Kardeşim ben yetkili satıcı değilim oyun yükleme sitesi değilim soru sormuşsun cevabını verdik senin bilgisayarında herhangi bir parça bozulursa ben neden sorumluluk alayım? Ayrıca sadece ben değil birden fazla kişi cevabını vermiş zaten?
Ben şuan bu arkadaşa tutuldum biraz, neye göre sorumluluğunu alıyoruz? Aldığı dandik sistemin sorumluğundan bana ne yani. YouTube'ye girip araştırmak bu kadar mı zor? Ne insanlar var adamı hasta ederler.

Ben şu an bu arkadaşa tutuldum biraz, neye göre sorumluluğunu alıyoruz? Aldığı dandik sistemin sorumluğundan bana ne yani. YouTube'a girip araştırmak bu kadar mı zor? Ne insanlar var adamı hasta ederler.

Öyle hocam saygı çerçevesinde yazı yazdığımız için çok da bir şey diyemiyorum bende biraz sinir oldum bu duruma.

Öyle hocam saygı çerçevesinde yazı yazdığımız için çok da bir şey diyemiyorum bende biraz sinir oldum bu duruma.

Ben yazılı iletişimi çok eksik buluyorum. Bir kere sözlü iletişimde konuşmanızı tonladığınız için karşı taraf ne dediğinizi daha kolay anlıyor.(bilgisayarın kaldıracağından şüphe ettiğim için patlmayla ilgili ucuz bir şakaydı reis.)

Ben yazılı iletişimi çok eksik buluyorum. Bir kere sözlü iletişimde konuşmanızı tonladığınız için karşı taraf ne dediğinizi daha kolay anlıyor.(bilgisayarın kaldıracağından şüphe ettiğim için patlmayla ilgili bir şakaydı reis)

Hocam bu konu hakkında yazacaktım fakat vazgeçtim. Dediğiniz gibi siz yazıyı yazarken şakayla karışık yazıyorsunuz ama okuyan kişi bunu agresifçe algılayabiliyor bunun için yazarken biraz daha nazik bir dille yazılmalı.

Geri
Yukarı