R3 3100 ve GTX 1650S sistem nasıldır?

Bütçe
4000 TL

M3alem

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler öncelikle şunu söyleyeyim kendi 600W Cooler Master PSU'um var. 500GB'lık çok memnun olduğumda bir SSD'im var.
Bunlara ek parça olarak 0'dan 4 bin lira civarında bir kasa toplamak istedim ve nereye nasıl baktıysam kendime göre en doğru parçalardan çok güzel bir sistem oluşturdum.
15H57E6U kodlu Özel Toplama Bilgisayar
Herhangi tavsiyesi olan var mıdır bu kötü bunu al, bu iyi bu kalsın tarzında.

İyi günler öncelikle şunu söyleyeyim kendi 600W Cooler Master PSU'um var. 500GB'lık çok memnun olduğumda bir SSD'im var.
Bunlara ek parça olarak 0'dan 4 bin lira civarında bir kasa toplamak istedim ve nereye nasıl baktıysam kendime göre en doğru parçalardan çok güzel bir sistem oluşturdum.
15H57E6U kodlu Özel Toplama Bilgisayar
Herhangi tavsiyesi olan var mıdır bu kötü bunu al, bu iyi bu kalsın tarzında.

Biraz pahali geldi gibi bana.

Hazır sistem olması şart mı?

Hayır buradan daha kolay tek tek alabiliyorum diye yaptım başka satıcılardan daha iyi tek tek bir sistem önerebilirseniz onu almak daha iyi olur tabii.
Biraz pahali geldi gibi bana.

1650 Super sadece 1800LIRA zaten üstüne de orta-üst segmentte parçalar eklenince hemen hemen bu fiyata denk geliyor daha ucuza daha iyi parçalarla yardımcı olursanız ona da bakabilirim tabii ki.

4343 TL tutuyor.

Aşamazsanız ekran kartını bununla değiştirin.

4343 TL tutuyor.

Bu attığınız sistem çok daha mantıklı evet ama ekran kartı olarak AMD pek istemiyorum 1650S 6 GB olanı da bütçemi biraz aşıyor. İşlemci olarak da Intel olmasını bende istiyorum ama bu sefer fiyat geçiyor dediğim gibi.
Ya da dediğiniz gibi yapıp 1650S sevdasından vazgeçip 1650 alsam çok farkeder mi?

Ya da dediğiniz gibi yapıp 1650S sevdasından vazgeçip 1650 alsam çok farkeder mi?
Saçmalık olur. Benim attığım kart 1660S. Ekran kartını bununla değiştirip RAM yükseltebilirsiniz.

Saçmalık olur. Benim attığım kart 1660S. Ekran kartını bununla değiştirip RAM yükseltebilirsiniz.

Çok mantıklı oldu elinize kolunuza sağlık hem işlemcimi de Intel'e geçirmiş oldum çok sağ olun bu kasa çok daha mantıklı geldi gözüme.

4343 TL tutuyor.

Güzel bir sistem olmuş elinize sağlık.

Reis aynen dediğin gibi yapıyorum son olarak PSU'yu elimden çıkarmam gerekti bu kasaya uygun fiyatlı kasasyı besleyebilecek bir PSU önerebilir misin?
https://www.hepsiburada.com/sharkoo...-guc-kaynagi-p-HBV00000BT3MA?magaza=MTBİLİSİM @tirabzonun_kaymagi iyi midir dostum

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı