R3 3100 ve GTX 1650S sistem ne kadar eder?

Hocam kasa 7500TL monitör 2500 eder anca 10k zorlar sistem.

Alacak olmaz. Olursa da PC'den anlamıyor demek. 1.'si bu sisteme 144 Hz gitmez yani desteklemez ve monitör parası direkt çöpe. Kasa ise de yani 13K fiyatlara RX 6600 gibileri varken bu alınmaz. Bu da kasanın değerini düşürüyor.

Alacak olmaz. Olursa da PC'den anlamıyor demek. 1.'si bu sisteme 144 Hz gitmez yani desteklemez ve monitör parası direkt çöpe. Kasa ise de yani 13K fiyatlara RX 6600 gibileri varken bu alınmaz. Bu da kasanın değerini düşürüyor.

Hocam monitör ile kasayı ayrı satsa bu kadar eder demek istedim.

Valorant, CS vs online oyunlarda yansıtır. Forza 4'te falan da gayet iyi fps verir 100+ bence. O sorun değil diye düşünüyorum.
Ayarına bağlı. CS maksimum 100. Valorant da 80 civarı. Forza 4 ise ultra ayarlarda internetteki sonuçlara göre 80 veriyor ama test edilen sistemin işlemcileri çok iyi. Yani ultra ayarlarda oynatmayabilir de.

Ayarına bağlı. CS maksimum 100. Valorant da 80 civarı. Forza 4 ise ultra ayarlarda internetteki sonuçlara göre 80 veriyor ama test edilen sistemin işlemcileri çok iyi. Yani ultra ayarlarda oynatmayabilir de.
1650 super ve Ryzen 3100'den bahsediyoruz. Düz 1650 ile 165 hz 2k monitör kullandım. Ayar yapınca 2k'da bile 165 hz alınır. Birçok oyunda tam 144 hz alamayacak diye de uyumsuz denemez. Napsın, gidip 60 hz monitöre 2-3k para mı versin yani. Monitör temel işlevini yerine getiriyorsa tamam. Üstüne de hz yüksek, bu sistemle de güzelce kullanılır.

Ben bilgisayarımdan memnunum. Piyasadaki çoğu oyunu oynattırdı bana. Ama mesela köye giderken ya da üniversitede taşıma kolaylığı açısından laptop daha kullanışlı olabilir. Bu yüzden değiştirmek istiyorum ama ben bu bilgisayarı 10000 liraya satsam o fiyatta güzel bir laptop var mıdır? Attan inip eşeğe binmek gibi olacak diğer türlü.
@Görkem Arayışı @Muhterem Musti @losyxss @mert 1938 @Drachen R50

Ben bilgisayarımdan memnunum. Piyasadaki çoğu oyunu oynattırdı bana. Ama mesela köye giderken ya da üniversitede taşıma kolaylığı açısından laptop daha kullanışlı olabilir. Bu yüzden değiştirmek istiyorum ama ben bu bilgisayarı 10000 liraya satsam o fiyatta güzel bir laptop var mıdır? Attan inip eşeğe binmek gibi olacak diğer türlü.
@Görkem Arayışı @Muhterem Musti @losyxss @mert 1938 @Drachen R50

10bin TL ile adamakıllı oyun laptopu bulmanız aşırı zor. 2.ele yönelmek veya bütçeyi arttırmak sağlıklı olacaktır.

Geri
Yukarı