R3 3100 ve RX 580 sistem reset atıyor

zxcv

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Yaklaşık 1 hafta önce sistemimi güncelledim. O zamana kadar PC'im oyun oynarken reset atmiyordu. Şimdi ise oyundayken 10 bazen 15 dakika sonunda bilgisayar bana hiçbir uyarı vermeden resetleniyor. Sebep ne olabilir ve çözüm sizce nedir? Sistem gereksinimlerim Eski ve Güncel (yeni) Sistem olmak üzere yazılmışdır.
Eski sistemim - i7 3770 3.4GHz islemci, 2x4 toplam 8 GB 1333MHz DDR3 RAM, Foxconn 2ABF anakart H61, Aerocool KCAS Plus 700 Watt 80+Bronze sertifikali PSU, Gigabyte RX 580 8 GB Gaming ekran karti, Western Digital 500 GB 120 MB okuma yazma hızına sahib HDD-di

Güncellemeden sonra sistemim - AMD Ryzen 3 3100 işlemci, ASRock B550M PRO4 anakart, Patriot DDR4 16 GB 3600MHz (tek kanal), Windows 10 için 500 MB okuma yazma hızına sahib olan 128 GB-lık Silicon Power A55 SSD'si, Seagate Barracuda 256MB cache 7200RPM 3.5" 2TB HDD, Aerocool KCAS Plus 700 Watt 80+Bronze sertifikali PSU, Gigabyte RX 580 8 GB Gaming ekran karti, Western Digital 500 GB 120 MB okuma yazma hızına sahib HDD-di

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde başıma geldi bu olay ekran kartı güç kablosu tam takılımı ona bi bak.
Driverlar full güncel mi ona bak. (Driver booster öneririm)
Isınma olabilir sistem kendini korur ondan kapatır macunları kontrol et

Benimde başıma geldi bu olay ekran kartı güç kablosu tam takılımı ona bi bak.
Driverlar full güncel mi ona bak. (Driver booster öneririm)
Isınma olabilir sistem kendini korur ondan kapatır macunları kontrol et
Bu gün tekrar denedim uzay montaj yapdım hiç bir sorun yaşamadım.Kasaya monte etdiyim zaman bu sorunu yaşıyorum. Sizce boş kasada statik elektrik varmı?

Geri
Yukarı