R3 3200G APU işlemcinin ekran kartı gözükmüyorsa nasıl aktif edilir?

tumer3k

Centipat
Minecraft falan açıyorum, direkt olarak kapatıyor ve DxDiag'a girince Vega 8 falan yazmıyor. Bu ne şimdi? Neden ekran kartımı göremiyorum? Nasıl aktif etmem lazım?

Gigabyte B450M DS3H
Ryzen 3 3200G

GPU-Z programından ekran görüntüsü atar mısınız ?
Telaş etmeyin donanımsal bir sorun olması pek mümkün değil dahili grafik birimlerinde muhtemelen yazılımsaldır. Siz bir atın bakalım olmadı tüm sürücüleri kaldırıp tekrardan yüklersiniz.
Ben yapması için bilgisayarcı biri var güvendiğimiz ona verdim yaptı da Minecraft açınca girmiyor SonOyuncu launcher ekranındaki yükleme bitiyor ve kapanıyor.

Dosya Ekleri

• 15975282533923061942569337940852.jpg
    15975282533923061942569337940852.jpg
    2,3 MB · Görüntüleme: 30
Aygıt yöneticisi-Görüntü bağdaştırıclarından görünen grafik sürücüsüne sağ tıklayıp cihazı kaldır deyin ve yeniden başlatın bilgisayarı ardından indirmiş olduğunu sürücüyü tekrardan yükleyin.

Aygıt yöneticisi-Görüntü bağdaştırıclarından görünen grafik sürücüsüne sağ tıklayıp cihazı kaldır deyin ve yeniden başlatın bilgisayarı ardından indirmiş olduğunu sürücüyü tekrardan yükleyin.
Kaldırdıktan sonra nasıl yeniden başlatacağım? Sürücüyü nasık tekrardan yükleyeceğim?
Kaldırılmıyor.
Lütfen yardımcı olabilir misiniz
Kaldırdım şimdi
Tekrar hata verdi
Bu aygıtı kullanmak istiyorsanız bu sistemdeki diğer aygıtlardan birini devredışı bırakmanız gerekecek diye bir uyarı aldım.

Son düzenleme:
Mevcut bozuk olan driveri kaldırın,
bu linkten otomatik tarayıcıyı indirin kendisi uygun driveri bulup kuracaktır.

Bende zaten bu indirili
Mevcut bozuk olan driveri kaldırın,
bu linkten otomatik tarayıcıyı indirin kendisi uygun driveri bulup kuracaktır.

Uygun olan sürümü indirdim ama hala sorum var başka bir cihaz aktifmiş onu kaldırmam lazımmış neden böyle oluyor cidden çok sıkıldım şu işten. Tanıdığım birkaç ismi etiketliyorum lütfen cevaplayabilir misiniz? Gece ve sabah boyu bunla uğraştım. @tirabzonun_kaymagi @Sylveon @celilemrednsmnt @ein3kl

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı