R3 3200G CS:GO performansı nasıldır?

• Konuyu başlatan Ivae
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 396

Ivae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. İyisi ile kötüsü ile APU sistemimi topladım. Daha deneyemedim CS:GO oynarken drop, ghost, takılma gibi ufak ufak umarım anlatabilmişimdir vu tarz şeyler yaşar mıyım? Akıcı oyundan bahsediyorum ürün hakkında bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

FPS dususlerine;
Arka planda calisan hizmetlerden ve islemlerden olabilir.
İsinmadan oturu olabilier.
VRAM doldugunda oturu olabilir.
Ram miktarinin yetersiz kaldigi anda olabilir.
HDD okumaz hizi dusuktur.

Benim boyle bir sorunum olmadi.

Dual Channel RAM olursa sistemin daha iyi olabilir. FPS dususlerini azaltilmasinda yardimci olur.

Tam sisteminiz nedir. Bu işlemciyle ilgili bin tane video bulursunuz YOUTUBE'da. İzleyerek kendi sisteminize göre kıyaslama yapın.

FPS dususlerine;
Arka planda calisan hizmetlerden ve islemlerden olabilir.
İsinmadan oturu olabilier.
VRAM doldugunda oturu olabilir.
RAM miktarinin yetersiz kaldigi anda olabilir.
HDD okumaz hizi dusuktur.

Benim boyle bir sorunum olmadi.

Dual Channel RAM olursa sistemin daha iyi olabilir. FPS dususlerini azaltilmasinda yardimci olur.

RAM 8x2 PNY M.2 SSD kullanıyorum. Demek istediğim kanka takılma falan olmuyor değil mi?
Tam sisteminiz nedir? Bu işlemciyle ilgili bin tane video bulursunuz YouTube'da. İzleyerek kendi sisteminize göre kıyaslama yapın.

Kanka testlere baktım ama videolarda ghost var mı takılma var mı belli olmuyor mouse yi çevirdiğimizde takılma o tarz şeyleri merak ediyorum.

RAM 8x2 PNY M.2 SSD kullanıyorum. Demek istediğim kanka takılma falan olmuyor değil mi?

Kanka testlere baktım ama videolarda ghost var mı takılma var mı belli olmuyor mouse yi çevirdiğimizde takılma o tarz şeyleri merak ediyorum.
CS:GO performansini bilmiyorum vallahi.
Lakin ben bir cok oyunu bitirdim ve sorun yasamadim hic.

Yeni konular

Geri
Yukarı