R3 3200G GTX1650 sistem 5100 TL'ye alınır mı?

lakeoftears

Centipat
Daha fazla  
-Ryzen 3 3200G
-ASUS Prime A320K 3200MHz M.2
-GTX 1650 OC
-XPG 8 GB 3000MHz RAM
-240 GB SSD

Fiyatı 5100TL, alınır mı?

Biliyorum APU bir işlemci ve ekran kartı var ama sitede degisim yapamıyoruz. Bu sebepten direkt bu sistemi alabiliyorum. Eğer alma derseniz öneri olarak bu fiyatı çok geçmeyecek önerilerinize açığım. Bu stok durumunda ve fiyat artışında, bulmuşken almak istiyorum.

Bence alınmaz. Aşağıdaki linke tıklayın oradan seçin çünkü Ryzen 3 3200G ile ekran kartlı sistem kötü olur.

Lütfen oradan uygun bir sistem seçip atın, bütün listeyi değil.

-Ryzen 3 3200G
-ASUS Prime A320K 3200MHz M.2
-GTX 1650 OC
-XPG 8 GB 3000MHz RAM
-240 GB SSD

Fiyatı 5100TL, alınır mı?

Biliyorum APU bir işlemci ve ekran kartı var ama sitede degisim yapamıyoruz. Bu sebepten direkt bu sistemi alabiliyorum. Eğer alma derseniz öneri olarak bu fiyatı çok geçmeyecek önerilerinize açığım. Bu stok durumunda ve fiyat artışında, bulmuşken almak istiyorum.

Hocam bence işlemciyi değiştirip kullanabilirsiniz.
Mümkünse, linkini atar mısınız?

Lütfen oradan uygun bir sistem seçip atın, bütün listeyi değil.

Bu nasıl anakart ve RAM upgrade ederek alacağım.
Hocam bence işlemciyi değiştirip kullanabilirsiniz.
Mümkünse, linkini atar mısınız?
Hocam sitede değişim sağlanmıyor mecburen verilen sistemi alabiliyorum yine de atayim linkini.

Bu nasıl anakart ve RAM upgrade ederek alacağım.

Hocam sitede değişim sağlanmıyor mecburen verilen sistemi alabiliyorum yine de atayim linkini.

Hocam RAM'i sonra da takabilirsiniz. Anakartı BIOSTAR olmayan ile değiştirin. SSD ise yok olarak işaretleyin ve attığım linktekini satıın alıp gelince montajlayın.

Kasadan çok anlamıyorum ama hava akışı güzel gibi duruyor, bilen hocalarım size yardımcı olacaktırlar.

Ekran kartını GTX1650 yaparsanız güzel olur.

Hocam attığınız kasadaki PSU kötü, oradan kısarak ucuza satıyorlar sanırsam.
SSD'yi kullanan kullanıcılar sorun yaşıyor, almayın o sistemi hocam.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-04_125029.png
    resim_2021-04-04_125029.png
    42,1 KB · Görüntüleme: 20
Hocam RAM'i sonra da takabilirsiniz. Anakartı BIOSTAR olmayan ile değiştirin. SSD ise yok olarak işaretleyin ve attığım linktekini satıın alıp gelince montajlayın.

Kasadan çok anlamıyorum ama hava akışı güzel gibi duruyor, bilen hocalarım size yardımcı olacaktırlar.

Ekran kartını GTX1650 yaparsanız güzel olur.

Hocam attığınız kasadaki PSU kötü, oradan kısarak ucuza satıyorlar sanırsam.
SSD'yi kullanan kullanıcılar sorun yaşıyor, almayın o sistemi hocam.

Hocam bu attığınız sistemin anakartında M.2 slotu var mı acaba göremedim.
Ayrıca PSU çok sıkıntı yaratır mı acaba ciddi bir şey ise farklı bir sisteme yönelebilirim dediginiz gibi.

Hocam bu attığınız sistemin anakartında M.2 slotu var mı acaba göremedim.
Ayrıca PSU çok sıkıntı yaratır mı acaba ciddi bir şey ise farklı bir sisteme yönelebilirim dediginiz gibi.

Hocam o PSU eski, önceki işlemciyi değiştirip alın dediğimi dikkate almayın, bunları görmemiştim.
M.2 slotu istiyorsanız B460 seçmelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı