R3 3200G - RX 6400 sistem nasıldır?

İndirim sağlayabilirdim geç kalmışız anlaşılan bende 1 ay önce 2200TL'ye almıştım Power color.

Ya hiç sormayın hocam yaş 16 abimin arkadaşının kredi kartı ile aldım RAM ile ekran kartını.

Peki RX6400 ile kaç FPS alırım 1440p 900 çözünürlükte.

PSU muhim mesele ancak benim sistemim yükte en fazla 300W tüketiyor 2020 yılında versetille diye bir marka almıştım 500W rahatlıkla karşılıyor. Bende param olunca deiştirmeyi düşünüyorum. Sizde değiştirseniz iyi olur bu sistem fazla tüketmiyor bildiğim kadarıyla ama değiştirin siz yine de.

Ya hiç sormayın hocam yaş 16 abimin arkadaşının kredi kartı ile aldım RAM ile ekran kartını.

Peki RX6400 ile kaç FPS alırım 1440p 900 çözünürlükte.

Hangi oyunu oynayacağınıza bağlı Forza 5 de 1600 X 1024 ayarlarda ben kendi sistemimle medium high ayarlda 90FPS alıyordum ki RDR2 1280 X 1024 oynuyorum şu an şehirlerde 40FPS'ye kadar düşüyor ama siz daha yüksek FPS alırsınız diye düşünüyorum.

PSU muhim mesele ancak benim sistemim yükte en fazla 300W tüketiyor 2020 yılında versetille diye bir marka almıştım 500W rahatlıkla karşılıyor. Bende param olunca deiştirmeyi düşünüyorum. Sizde değiştirseniz iyi olur bu sistem fazla tüketmiyor bildiğim kadarıyla ama değiştirin siz yine de.

Hocam sırasıyla alacaklarımı yazayım PSU+SSD+masa+monitör+oyuncu koltuğu bir de anakartı değiştirip M.2 destekli bir anakart bakmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı