R3 3100 - RX 6400 sistem nasıldır?

Niye?

Nerede oturuyosun buluşalım asdjashdhj.

Ben normalde 4500 falan RTX 2090 buldum 4 ay falan mining yapılmış onlardan alabilirdim ama biriktirerek aldığım için RX 6400 alıyorum ve sağ ol vallahi uğraştınız benim için.

Şaka maka sistem iyi geliştimeye açık ileride işlemci ve ekran kartını yenilersin zaten PCI Express 4.0 performansıda alabiliyorsun şimdiden hayırlı olsun.

Sağ ol teşekkür ederim DC varsa ekle belki oynarız PC'yi dizince asodjasjd. (dizmeyince de oynarız)

Şaka maka sistem iyi geliştimeye açık ileride işlemci ve ekran kartını yenilersin zaten PCI Express 4.0 performansıda alabiliyorsun şimdiden hayırlı olsun.

Ya, bu konudan devam etmek istemiyorum ama yeni konu açmak mantıksız olur diye düşündüm şey AMD Ryzen 3300X bir tık daha iyiymiş ama onu mu almalıyım AMD'nin sitesinde AMD Ryzen 3100 oyun oynamaya odaklıymış öyle gösteriyor.

Ya, bu konudan devam etmek istemiyorum ama yeni konu açmak mantıksız olur diye düşündüm şey AMD Ryzen 3300X bir tık daha iyiymiş ama onu mu almalıyım AMD'nin sitesinde AMD Ryzen 3100 oyun oynamaya odaklıymış öyle gösteriyor.

Eğer fiyat farkı az ise 3300X alabilirsin fazla ise 3100 al geç ikisi de ekran kartını çok rahat besler.

Yeni konular

Geri
Yukarı