Çözüldü R3 3200G sistem Fall Guys oyununda ekran gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cyrawe

Centipat
Daha fazla  
Sistemim: ASRock A320M-HDV r4.0.
AMD Ryzen 3 3200G.
8 GB 3000 MHz RAM
240 GB SSD
Her şey güncel ama oyuna girdiğim zaman 10-15 dakika sonra ekran gidiyor. Bilgisayar yine de çalışmaya devam ediyor yani kasanın ışıkları yanmaya devam ediyor.
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Başka bir oyunda bunu yaşamadım. CS:GO, Valorant, LoL, Rocket League, ETS 2 gibi oyunlarda sıkıntı yaşamadım.Monitöre hdmı ile bağlanıyorum , vga kullanmam daha mantıklı mı olur?

Çözüm
Hayır kullanmıyorum, sadece HDMI kablosu.
Sorunu kendim çözdüm. BIOS ayarlarından Core performance Boost'u disabled yaptım ve artık ekran gitmiyor.
Sistemim: ASRock A320M-HDV r4.0.
AMD Ryzen 3 3200G.
8 GB 3000 MHz RAM
240 GB SSD
Her şey güncel ama oyuna girdiğim zaman 10-15 dakika sonra ekran gidiyor. Bilgisayar yine de çalışmaya devam ediyor yani kasanın ışıkları yanmaya devam ediyor.
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Başka bir oyunda bunu yaşamadım. CS:GO, Valorant, LoL, Rocket League, ETS 2 gibi oyunlarda sıkıntı yaşamadım. Monitöre HDMI ile bağlanıyorum, VGA kullanmam daha mantıklı mı olur?

Dönüştürücü kullanıyor musunuz?

Hayır kullanmıyorum, sadece HDMI kablosu.
Sorunu kendim çözdüm. BIOS ayarlarından Core performance Boost'u disabled yaptım ve artık ekran gitmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı