R3 3200G sistem GTA V düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Yusuf663

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Benim sorunum şu. GTA V de olması gerekenden düşük FPS alıyorum başka forumlarda ve konularda gördüğüm kadarıyla 720p düşükte rahat 60 üstü FPS almam gerekirken ben en yüksek 38 FPS görüyorum. Genelde 25-30 FPS arası dolanıyor ve çok fazla drop giriyor bazen yollar geç yükleniyor. Oyunu Epic Games'den indirdim. Aynı şekilde FiveM'de de çok düşük FPS alıyorum ve yollar çok geç yükleniyor.

Sistemim:
  • Ryzen 3 3200G.
  • 2x4GB 2666MHz RAM.
  • Vega 8 GPU.

Marka sistem olduğu için çok bir fikrim yok. MSI Afterburner ile oyun içi kullanım ve sıcaklık değerlerini paylaşın.
Maksimum 70 derecelere çıkıyor işlemci %100 ekran kartı %80-90 kullanıyor RAM %90 civarlarında kullanıyor.
Ayarlardan V-Sync half Ayarda büyük ihtimal onu Off Yapın ve sıcaklıkları paylaşın ayrıca yol gecikmesi için sanırım HDD'den kaynaklı.
V-Sync kapalı HDD kullanmıyorum Netac N600S 256GB SSD var sistemde.

Ben 2200G 16 3000MHz RAM ile 50 60FPS arası alıyorum Full HD en düşük ayarlarda güzel ve akıcı şekilde senin şu an bence RAM ile alakalı olabilir başka bir şey aklıma gelmiyor. Ekran k. Sürücü güncelse RAM'dan başak bir şey gelmiyor aklıma.

Geri
Yukarı