R3 3200G sistemde DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Pigasor

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Arkadaşlar selamlar. Biraz önce mavi ekran aldım fakat minidump dosyası oluşmamıştı. Bunun üzerine sistem ayarlarından gerekli ayarlamaları yapıp Not My Fault programı üzerinden mavi ekran verdirttim ve minidump oluştu. Rica etsem inceleyebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler; iyi sosyaller.
@Enes3078 Hocam bundan önce iki mavi ekran dosyama bakmıştınız. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Not My Fault ile verdirdiğiniz hatadan bir şey çıkmıyor. Dilerseniz Olay Görüntüleyicisi raporunuzu paylaşın onu inceleyelim.

Not my fault ile verdirdiğiniz hatadan bir şey çıkmıyor. Dilerseniz olay görüntüleyicisi raporunuzu paylaşın onu inceleyelim.

Hocam aşağıdaki hatayı alıyorum şu an çözmeye çalışıyorum. Çözünce raporu atacağım.

1656938446075.png

Sisteminizle alakalı bir hata olabilir, derseniz onarım yapmayı deneyin.

Sisteminizle alakalı bir hata olabilir, derseniz onarım yapmayı deneyin.

Hocam maalesef sorun hala devam ediyor. Başka önerebileceğiniz bir şey var mı?

Format desem belki de kızacaksınız ama saçma bir hata gibi geldi. Verilerinizi yedekleyip format atmanız durumunda mavi ekranı da çözebilirsiniz.
Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı