R3 3200G sisteme RAM alınır mı?

İstediğim oyunları sorunsuz oynatıyor. Ancak 100 TL hediye çekinin boşa gitmesini istemiyorum. Süresi dolmak üzere. 500 TL üzerine 100 TL indirimim var, 580 TL'ye aşağıdaki RAM'i düşünüyorum. 480 TL'ye gelecek bana. Hediye çeki yüzünden gereksiz harcamada yapmak istemiyorum aslında.

Eki Görüntüle 677627

Hocam madem kararlısınız, alabilirsiniz. Zaten dolar sürekli artıyor ve daha ileriye dönük bir sistem olur tercih sizin.

Arkadaşlar bilgisayarım Lenovo V55T. 3200 mhz'lik RAM 3200 mhz hızında çalışmayabilir. 2666 hızında kesin çalışır, belki 2933 mhz hızında da çalışabilir.

Yani 2666 - CL16 olarak düşünün, 3200 mhz hızında çalışmayabilir, deneyip göreceğim.
Benim 2x8 GB ve 600 TL'ye aldım yaklaşık. Bilgisayarım rahat çalışıyor. Oyunlarda internette gördüğüm değerlerden aşağı yukarı 5-10 FPS fazla alıyorum.

Kullandığım Ram markası;
Kingston HyperX 8GB DDR4 3200 MHZ CL16.
İşlemcinizin modeli nedir?
Bence alın. CL19 yüksek bir gecikme değeri. Ayrıca MHz değeri de 3200MHz olacak. APU sistemlerde grafik yongası VRAM'ini sistem belleğinden aldığı için ileride sistem için daha zorlayıcı oyunlar oynayacak olursanız ihtiyacınız olacaktır.

Oyun dışındaki normal uygulamalarımda 8 gb'ın %84'ü kullanılıyor. Bilgisayarım Lenovo hazır bilgisayar. Üzerinde Ramaxel marka RAM'ler var. G.Skill RAM'ler nasıl sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı