R3 3200G sistemle PUBG ile oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Selamlar. Oyun minimum 8 GB RAM istiyor, sistemim ise şu;
6 GB RAM, DirectX12, AMD Ryzen 3 3200G Radeon Vega Graphics, 3.50GHz, Windows10 Enterprise, 64 Bit.
Minimum da RAM hariç her şeyi karşılıyor. Yani GTA 5'i 30-40FPS düşük ayarlarda oynatıyor. PUBG'ta da düşük ayar yaparsam kasmadan oynayabilir miyim? (resimde video Card desteklenmiyor diyor fakat altındakiler yeşil tikli, orayı anlamadım)

1642144667455.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kontrolü hangi program/web sitesi üzerinden yaptınız?

APU bir sistem için 6 GB RAM çok az. 16 GB yüksek frekanslı RAM'ler ile düşük-orta ayarlarda akıcı olabilir.

Ayrıca site işlemcini 2200G gösteriyor, ya doğru değil ya da işlemcin 3200G değil. Chipset sürücünü güncellemeni öneririm.

Artık sürücü güncellemeye korkuyorum. 3 kere yaptım 3 kere siyah ekran geldiği için 3 kere format attım.
RAM yetmez, RAM'i 16 GB yaparsanız sorunsuz 720p düşük ayarlarda oynarsınız.

8 GB eklesem 14 GB olsa yetiyor mu?

Son düzenleme:
Artık sürücü güncellemeye korkuyorum. 3 kere yaptım 3 kere siyah ekran geldiği için 3 kere format attım.

8 GB eklesem 14 GB olsa yetiyor mu?
Ram'ler aynı olmalı diye biliyorum. Örnek olarak 4+4gb ram 4+8gb ram e göre daha iyi çalışıyor o yüzden 8+8 yapabilirseniz daha iyi olur.

Ram'ler aynı olmalı diye biliyorum. Örnek olarak 4+4gb ram 4+8gb ram e göre daha iyi çalışıyor o yüzden 8+8 yapabilirseniz daha iyi olur.
Demek istediğim şey:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı