R3 3200G sistemle PUBG ile oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

maraushi

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar. Oyun minimum 8 GB RAM istiyor, sistemim ise şu;
6 GB RAM, DirectX12, AMD Ryzen 3 3200G Radeon Vega Graphics, 3.50GHz, Windows10 Enterprise, 64 Bit.
Minimum da RAM hariç her şeyi karşılıyor. Yani GTA 5'i 30-40FPS düşük ayarlarda oynatıyor. PUBG'ta da düşük ayar yaparsam kasmadan oynayabilir miyim? (resimde video Card desteklenmiyor diyor fakat altındakiler yeşil tikli, orayı anlamadım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kontrolü hangi program/web sitesi üzerinden yaptınız?

RAM yetmez, RAM'i 16 GB yaparsanız sorunsuz 720p düşük ayarlarda oynarsınız.

Maalesef RAM oynatmaz oyunu.

Artık sürücü güncellemeye korkuyorum. 3 kere yaptım 3 kere siyah ekran geldiği için 3 kere format attım.
RAM yetmez, RAM'i 16 GB yaparsanız sorunsuz 720p düşük ayarlarda oynarsınız.

8 GB eklesem 14 GB olsa yetiyor mu?

Son düzenleme:
Artık sürücü güncellemeye korkuyorum. 3 kere yaptım 3 kere siyah ekran geldiği için 3 kere format attım.

8 GB eklesem 14 GB olsa yetiyor mu?
Ram'ler aynı olmalı diye biliyorum. Örnek olarak 4+4gb ram 4+8gb ram e göre daha iyi çalışıyor o yüzden 8+8 yapabilirseniz daha iyi olur.

Ram'ler aynı olmalı diye biliyorum. Örnek olarak 4+4gb ram 4+8gb ram e göre daha iyi çalışıyor o yüzden 8+8 yapabilirseniz daha iyi olur.
Demek istediğim şey:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…