R3 3200G ve RX570 sistemde siyah ekran sorunu

ceyhunyurt

Decapat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler. Yeni bir sistemim var, alalı 3 ay oldu neredeyse ama monitör alamadım. Eski monitörüm ve HDMI to VGA ile kullanıyorum (dönüştürücü kaliteli). Bilgisayarı kullanırken falan sorun yok ama son 2 gündür eve gelip PC açıyorum, PC açılıyor ekran siyah. Ekran kartı fanı falan çıkık. Monitörü başka PC'de denedim, çalışıyor. PC'yi PSU'dan kapatıp 2-3 sn bekleyip açınca düzeliyor. Ne yapabilirim?
  • Ryzen 3200G
  • ASUS Expedition OC RX570
  • 8 GB 3200MHz RAM
  • EX-A320M Gaming ASUS
  • Windows 10 Pro

Dostum zaten 2200G var neden birde ekran kartı taktın neyse şunu söyleyeyim.Şuan bilgisayarında 2 adet görüntü birimi bulunuyor ya bunları kablolamada ayrlayacaksın yada biostan ayarlyacaksın youtubede bununla ilgili çeşitler bulunyor dostum bakabilrisin.

Güç kaynağını belirtir misin?
Frisby 650W Frisby FC-9280G KASA İle Geldi
Dostum zaten 2200G var neden birde ekran kartı taktın neyse şunu söyleyeyim.Şuan bilgisayarında 2 adet görüntü birimi bulunuyor ya bunları kablolamada ayrlayacaksın yada biostan ayarlyacaksın youtubede bununla ilgili çeşitler bulunyor dostum bakabilrisin.
RX570 Kullanımda Onluk Bir Sorun Yok Gibi Apu İle İstediğim Performansı Alamıyacağım İçin Böyle Bir Sistem Seçtim Vatandan Aldım Bütçeme En Uygun En Performanslı Bu İdi.
Güncel

Yeni konular

Geri
Yukarı