R3 3200G'li sistemde videolar donuyor

Görkem Umut

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar. R3 3200G, 8 GB 3000MHz RAM, B450M anakart, 400W PSU'lu bir sistemim var. Herhangi bir yerden video izlerken başlıkta söylediğim gibi videolar kasmaya, teklemeye ve sonrasında donmaya başlıyor. Sekmeyi kapatmazsam da PC donuyor. DDU ile kaldırdım Radeon'u. İki kere denedim. Maalesef bir şey değişmedi. Sistemde özel bir ayar yok. OC, UV ya da stok şekilde bile olsa videolar illaki donuyor. Bir şey indirip izlesem de aynı problemi yaşıyorum. Chrome, Edge, Firefox, VLC ve bs Player ile denedim. Hiçbir şekilde bir çözüm bulamadım. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Video açıkken görev yöneticisinde işlemci kullanım oranına ve Speccy gibi basit bir program ile ısı değerlerine bakıp bizimle paylaşabilir misin?

WD Black SN750. Daha önceki sistemimde 4 aydır kullanıyordum. SSD'lik bir problem olduğunu düşünmüyorum.
Video açıkken görev yöneticisinde işlemci kullanım oranına ve Speccy gibi basit bir program ile ısı değerlerine bakıp bizimle paylaşabilir misin?
Video açıp yollayacağım. 4K 60FPS açtım. Anında kilit. Sadece 144P açarsam kilitlenme olmuyor. @Kaleo
1621184516421.png

Geri
Yukarı