R3 3200U Vega 3 Graphics PES 17 kasıyor

Trabzon6142

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 4. ya da 3. konu bu kasma olayı ile ilgili hala bir çözüm yok yardım edin PES 13'ü rahat oynuyorum pes 6 PES 14 PES 15 PES 16 PES 17 Valorant hepsinde drop yiyorum yardım edin.

Ryzen APU laptoplarda dahili GPU da mevcut olan RAM'den alır. Bu normal bir durum. Maalesef çoğu cihazda bu değişmiyor.

Bilgisayarında 8 GB RAM var. 2 GB ekran kartı için ayrılmış. Senin kullanabileceğin 6 GB RAM var. Oyun oynarken arkada açık olan programları kapatırsan daha iyi olur. Sadece oyun açık kalsın.

Bilgisayarında 8 GB RAM var. 2 GB ekran kartı için ayrılmış. Senin kullanabileceğin 6 GB RAM var. Oyun oynarken arkada açık olan programları kapatırsan daha iyi olur. Sadece oyun açık kalsın.
Hocam doğru dediniz ama benim anlamadığım pes 13 oynayabiliyorum pes 17 karşılıyor ama sürekli drop yiyor

Arkadaşlar konunun ismi değişmiş asıl olması gereken bu sistemde PES 2017 kasma sorunu idi.

Ryzen APU laptoplarda dahili GPU da mevcut olan RAM'den alır. Bu normal bir durum. Maalesef çoğu cihazda bu değişmiyor.

Hocalarım konu PES 2017 kasma sorunu idi bu sistemde ismi değiştirilmiş.

Hocalarım konu PES 2017 kasma sorunu idi bu sistemde ismi değiştirilmiş.
PES 2017 4 GB RAM bile kullanmıyor. Sorun işlemcinin ısınmasından kaynaklı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PES 2017 4 GB RAM bile kullanmıyor. Sorun işlemcinin ısınmasından kaynaklı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam maximum 70 derece gördüm sıcaklıklarda.
Üstüne üstün PED 6 da bile böyle bir sorun var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı