R3 3300X RTX 2060 vs R5 3600 RTX 2060

Ryzen 5 3600 RTX 2060'a 1080p'de CS:GO, R6S FPS oyunlarında darboğaz yapıyor. Yüksek grafikli oyunlar oynayacaksanız Ryzen 3, FPS oyunları oynayacaksanız Ryzen 5 olanı tercih edin.

Bu işlemci RTX2080 i bile Full HD de yüzde 90 oranda besleyebiliyor :) yüzde 10 luk bir darboğaz var ama dönemin en güçlü kartına karşı yapıyor bunu. Ayarlar lowda kalmadıkça 2060, 2060S ye darboğaz oluşturması mümkün değil hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu işlemci RTX2080 i bile Full HD de yüzde 90 oranda besleyebiliyor :) yüzde 10 luk bir darboğaz var ama dönemin en güçlü kartına karşı yapıyor bunu. Ayarlar lowda kalmadıkça 2060, 2060S ye darboğaz oluşturması mümkün değil hocam.
Grafik ayarına ve oyuna göre değişken bir etken. Dediğim gibi kendim tecrübe ettiğim için yazdım.

5700 ekran kartlarında ısınma sorunu yok muydu? Fazla ısındığını ile ilgili bir şeyler duymuştum bu sorun hala var mı giderildi mi?

İncehesap'da kargolar ile ilgili sorun yaşar mıyım? Müşteri hizmetleri nasıl?

5700 ekran kartlarında ısınma sorunu yok muydu? Fazla ısındığını ile ilgili bir şeyler duymuştum bu sorun hala var mı giderildi mi?

İncehesap'da kargolar ile ilgili sorun yaşar mıyım? Müşteri hizmetleri nasıl?
Önerdiğim sistemi, dediğim değişiklikleri yaparak alacaksınız sanırım. İncehesap gayet güzel bir site keza Cuma günleri yaptığı indirimler ve ara sıra düşen fiyatlar. XFX RX 5700 XT arkadaşımda var stok hızda kullanıyor ve değerleri normal. Gayet güçlü bir kart, içinizde kuşku olmadan alabileceğiniz bir sistem.

Önerdiğiniz sistemin daha performanslı olması dikkatimi çekti. Öneriniz için teşekkürler. Peki İncehesap'da hazir sistemlerin montajı yapılıyor mu?

Affedersin ama bu dalga geçer tavrını anlayamadım? Ben kendimi mi düzgün anlatamıyorum yoksa yalan mı söylüyorum diye ikileme kapıldım... Buyurun Ryzen 5 3600 RTX 2060 Medium ayarlarda R6S OC ve Stok hali. Bu darboğaz değil de nedir? 2K'ya aldığımda gayet %99'da çalışıyor ekran kartı.
20200608123555_1.jpg

20200608124446_1.jpg

"öhöhöhö mediumda tabi ki darboğaz yapar" diyebilirsin. Ultraya aldığımda gecikme süresi 9MS oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı