R3 3300X sistem ne kadar eder?

Anlatmaya çalıştık fakat olmadı. Sistemini yenilemesi değil ekipmanlarını yenilese yetecektir. RX 590 günümüzde performansı yüksek bir kart.

Haklısın 3300X'i ben kullanıyorum 6600 XT ile misal. @SatoruGojo sen ne sistem çekeceksin de temelden yenilemek istiyorsun büyük zarar edersin söyleyeyim kimse ikinci el mouse, klavye, kulaklık ürünlerine para vermez verse bile yarı fiyattan hesaplar. RX 590'ı sat 6600 XT tak yetmiyor mu?

Hocam siz koyun 20 ye satın olan olursa olur olmazsa fiyatı yavaş yavaş düşürün. Sonuçta fiyat belirlemek size kalmış 20 ye gideceğini düşünüyorsanız koyun bekleyin hocam

Anlatmaya çalıştık fakat olmadı. Sistemini yenilemesi değil ekipmanlarını yenilese yetecektir. RX 590 günümüzde performansı yüksek bir kart.

Dostum hala masa mı zannediyorsun sorunu? Maksimum ederi 12K zorlasak 15k. Masaları köşedeki marangozculara yaptırabilirsin.
O fiyattanda satarım
Haklısın 3300X'i ben kullanıyorum 6600 XT ile misal. @SatoruGojo sen ne sistem çekeceksin de temelden yenilemek istiyorsun büyük zarar edersin söyleyeyim kimse ikinci el mouse, klavye, kulaklık ürünlerine para vermez verse bile yarı fiyattan hesaplar. RX 590'ı sat 6600 XT tak yetmiyor mu?
Darboğaz yapmaz mı ? Ryzen 3 3300x ile RX 6600XT

Darboğaz yapmaz mı ? Ryzen 3 3300x ile RX 6600XT

Şu anda Dying Light 2 oynuyorum hiç darboğaz olmuyor bu da kaydettiğim çeşitli oyunlar gördüğün gibi sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı