R3 3300X ve RX 5600 XT sistem toplama

mr.sinn3r

Centipat
  • Ryzen 3 3300X
  • MSI RX 5600XT Mech
  • MSI B450-A PRO Max
  • Corsair Vengeance 300MHz 8 GB X2
  • SanDisk 480GB Plus SSD
  • Power Boost X-58 kasa
  • Sharkoon SHP650 V2
Ryzen 5 3600X'e ihtiyaç var mıdır? Overclock yapmıyacağım. Yeni çıkacak oyunlar içinde pek üzülmek istemiyorum bir yandan. Sistem için bir öneriniz var mı fiyatı ne kadar kısabilirsem monitör için kar ederim bilginize. Genelde CS:GO, PUBG, AC Odessey oynanacak.

Güzel bir sistem olmuş ama kasa olarak kötü olmuş Power Boost kötü bir marka onun yerine Zalman S2 alınabilir yoksa güzel bir sistem olmuş.

Güzel bir sistem olmuş ama kasa olarak kötü olmuş Power Boost kötü bir marka onun yerine Zalman S2 alınabilir yoksa güzel bir sistem olmuş.
Zalman iyi ama o kasanın üstü kapalı değil mi? Düzenliyorum n2ymiş o kasa. Ben zalman i3 FSP 700 ahbc tavsiye ederim. Onun dışında kasa güzel.

kasa olarak özellikle hava sirkülasyonu iyi olan bi öneriniz var mı? Bu kasanın 355TL olduğunun altını çizerim ki bütçemi daraltmaya çalışıyorum :)
Zalman iyi ama o kasanın üstü kapalı değil mi? Düzenliyorum n2ymiş o kasa. Ben zalman i3 FSP 700 ahbc tavsiye ederim. Onun dışında kasa güzel.
Daha cüzi bi öneri için şuraya bir not bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG-20200525-WA0000.jpeg
    IMG-20200525-WA0000.jpeg
    1,5 MB · Görüntüleme: 49
Şunu bayağı öneriyorum.

Bu kasaya uzun bir süre baktım Sharkoon markasının tecrübesi ve kalitesinden bahsetmiyorum bile. Hoşuma da gitmişti. Gerek ön tarafının kapalı olması gerek kullanıcı yorumları aklımı çeldi. Malum sıvı soğutma olmadığı için güzel bir mesh yapılı kasa arıyordum bunu bulabildim :/

Bu kasaya uzun bir süre baktım Sharkoon markasının tecrübesi ve kalitesinden bahsetmiyorum bile. Hoşuma da gitmişti. Gerek ön tarafının kapalı olması gerek kullanıcı yorumları aklımı çeldi. Malum sıvı soğutma olmadığı için güzel bir mesh yapılı kasa arıyordum bunu bulabildim :/

Ön tarafının yarısı mesh ve malzeme kalitesi fiyatına göre çok iyi bir kasa çelikten yapılmış o fiyatlarda bulunan kasalar genellikle cam veya sert plastikden yapılmıştır.

Geri
Yukarı