R3 4100 RX 6400 sistem alınır mı?

Power Supply'e fazla W isteyen ekran kartı alırsan sistem ya kapanır ya da zamanla aşırı voltan PSU patlar.

500W ile 3060 bile besleniyor ki RX6400 güç tüketmeyen bir kart 500W yeter de artar.

Toplama değil hazır lazım çünkü nakit yok

Bara bu sistemi al o zaman.

10105F ayarında bir ekran kartı Max ne kadar çeker ki? RX 6600'e bile 550W yetiyor.

Hayır sıkıntı şu benim dediğim serfitakasız sa kapanır düzgün okuyun yaşadım ben ve sonunda PSU kapandı sıkıntılı falan filan patladı serfitakasız ürün alınmaz hepiniz saladınız anlamıyorsunuz ben beslemeyebilir demedim ayrıca sadece sistem kapanır ya da patlar dedim serfitakasız üründe 12v kanalında aşırı dengesiz değerler olur bu yüzden kapanabilir dedim tamamı beyniniz söktümü.

Hayır sıkıntı şu benim dediğim serfitakasız sa kapanır düzgün okuyun yaşadım ben ve sonunda PSU kapandı sıkıntılı falan filan patladı serfitakasız ürün alınmaz hepiniz saladınız anlamıyorsunuz ben beslemeyebilir demedim ayrıca sadece sistem kapanır ya da patlar dedim serfitakasız üründe 12v kanalında aşırı dengesiz değerler olur bu yüzden kapanabilir dedim tamamı beyniniz söktümü.
"Power Supply'e fazla W isteyen ekran kartı alırsan sistem ya kapanır ya da zamanla aşırı voltan PSU patlar." Fazla W istemiyor.

Geri
Yukarı