R3 4300G sistem alınır mı?

Ghost Of Batman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu Bilgisayar'ı bazı düşük oyunları(bully, 4D Little Nightmares)gibi oyunları video çekmekte ve yayın yapmakta kullanacağım.

Sistem:
Sistem böyle. Umarım unuttuğum bir şey yoktur. Kötü parçalar var mı bilmiyorum. Bir de bu R3 4300G'nin ekran kartı hangi ekran kartına denk?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu Bilgisayar'ı bazı düşük oyunları(bully, 4D Little Nightmares)gibi oyunları video çekmekte ve yayın yapmakta kullanacağım.

Sistem:
Sistem böyle. Umarım unuttuğum bir şey yoktur. Kötü parçalar var mı bilmiyorum. Bir de bu R3 4300G'nin ekran kartı hangi ekran kartına denk?

PSU ve Anakart hiç iyi değil.

Alınmaz bu sistem. O anakart o işlemciyi desteklemiyor, haberiniz olsun.

A520M-A PRO almanız lazım.

Mobil Vega 6 var onun içince, bu nedenle epey kötü. Ama GTA V, Valorant filan çalıştırır. Valhalla gibi oyunları ama 720p low'da ancak 25-30 fps açar.

Gigabyte B450M 2SH de o işlemciyi desteklemiyor.

Anakart'ların web sitelerinde işlemci destek listesi diye bi şey var arkadaşlar, kontrol etmenizi öneririm.

Böyle:

Anakart'ların web sitelerinde işlemci destek listesi diye bi şey var arkadaşlar, kontrol etmenizi öneririm.

Böyle:

Sözde desteklemiyor. Ama BIOS güncellemesi ile getirdi.

Böyle:

Bunlar biraz AMD'nin "çalıştırırsınız ama bir şey olursa ben karışmam" politikasından geliyor. Ben B550 anakarta Ryzen 1500X takıp yarım sene kullandım. Biraz zorlayınca AM4 işlemcilerin ve anakartların hepsi birbirinde çalışıyor neredeyse. A320'ye 5900X takanı da gördük.

Yeni konular

Geri
Yukarı