R3 4300GE Spider-Man-Remastered'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4 1596 Mhz
SSD veya HDD modeli
Sandisk 480 GB SSD
Anakart
Galax B450M
İşlemci
Ryzen 3 4300GE
APU bir sistem kullandığım için sistemimin bu oyunu kaldıracağını pek sanmıyorum ama yine de bir sorayım dedim, FPS'i geçtim bilgisayarımın bu oyunu açma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3400G ile benzer performanslar alırsın. Kanalı takip etmeni öneririm. Yeni çıkacak oyunlar için testler yapılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3400G ile benzer performanslar alırsın. Kanalı takip etmeni öneririm. Yeni çıkacak oyunlar için testler yapılıyor.
Bunun üzerine ekstra önemli bir bilgi vermek istiyorum; geçen gün oyuna önemli bir yama geldi ve büyük bir ölçüde optimizasyon iyileştirmesi yapıldı. Videoda gördüğünüz istatistiklerinden daha fazlasını görebileceğinizden eminim.
Yama notları hakkında ise (İngilizce): https://store.steampowered.com/news/app/1817070/view/3216153907415000444

Açıkçası ekran kartı olmayan bir sistemde böyle bir oyun için 30-40 FPS almasına gerçekten şaşırdım, teşekkürler..

Bunun üzerine ekstra önemli bir bilgi vermek istiyorum; geçen gün oyuna önemli bir yama geldi ve büyük bir ölçüde optimizasyon iyileştirmesi yapıldı. Videoda gördüğünüz istatistiklerinden daha fazlasını görebileceğinizden eminim.
Yama notları hakkında ise (İngilizce): https://store.steampowered.com/news/app/1817070/view/3216153907415000444
Aa çok iyi bir haber bu, optimizasyon güncellemesinden başka keyif veren bir şey yok :)

Geri
Yukarı