R3 Pro 2200G sistem GPU sürücüsü kurulunca siyah ekranda takılıyor

noneunk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, tamamen yeni ürünlerle sistem topladım. İşlemci elime ulaştı. Sistemimde ekran kartı yok, APU sistem. AMD Ryzen 3 Pro 2200G'nin Vega 8 grafik Driver'ını yüklediğimde başarılı bir şekilde kuruluyor ve bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyor. Fakat yeniden başlattıktan sonra anakartımın logosu geliyor ve bir süre sonra no Signal diyor. Ardından siyah ekranda kalıyor.

Güvenli modda açıyorum, Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı ile çalışıyor ve DDU ile Driver'ı silince düzeliyor fakat hiçbir şekilde işlemcinin grafik Driver'ını yükleyemiyorum. Yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olurum. Dünden beri kafayı yedim.

Bu arada BIOS'u son sürümüne güncelleyip Windows 10'un kendi sitesinden medya oluşturma aracı ile güncel ISO'yu kurdum. AMD'nin sitesinden anakartımın chipsetini indirip kurdum fakat bir şey değişmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi sonrasında resetlemek gerekebilir. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin.

Temiz kurulum son çare. İlk önce normal olarak deneyin.

Temiz kurulum 5-6 kere yaptım çok umutsuzum. BIOS pilini taktıktan sonra BIOS'dan yapmam gereken ayar var mı yoksa direkt açmayı mı deneyeyim?

Sistemi daha dün kurdum oyun bile oynayamadım sürücü problemi yüzünden.

Geri
Yukarı