R3 sistem nasıldır?

Kasa olarak bunu kullanıyorum. Mesh olmamasına rağmen gayet iyi bir hava akışı var. Öneririm.

Sizin sisteminizden 180 lira civarı fazla ama kaliteli bir sistem oldu.
Pc Toplama Sihirbazı

Evet ama şöyle bir durum var elim de zaten PSU SSD ve HDD mevcuttu ben orada sadece temsili olarak seçtim onun dışında RAM konusunda ilk sizin önerdiğinizi düşündüm fakat performans incelemesinde seçtiğim RAM iyi olduğunu ve fiyatı bir minimalize etmek için tercih ettim diyebilirim.

Zaten sistem de aşırı ısınma yapacak bir parça olduğunu zannetmiyorum ki şu an mevcutta kullanmış olduğum kasa çok daha berbat olmasına rağmen GPU stress testinde 65 geçmedi keza işlemci konusunda da R3 ısınma problemi yok.

Yanlışlıkla A320 seçmiş olabilirim. :D.

Belirtmiş olduğunuz sistemi toplamıştım o kadar bir fark yok yani performans olarak anlaşılacak kadar değil diye düşünüyorum amacım az para en optimize sistemi toplamaktı.

Arkadaşlar aşağıdaki sistemi topladım. Sizce nasıl, fikir ve görüşleriniz nelerdir?

.
HDD fiyatı çok pahalı. Daha ucuza aynı marka 1TB HDD satanlar var. Onun dışında iyi.

Bir de kasa bu seçilebilir, daha iyi hava akışı var:

HDD fiyatı çok pahalı. Daha ucuza aynı marka 1TB HDD satanlar var. Onun dışında iyi.

Bir de kasa bu seçilebilir, daha iyi hava akışı var:

Elim de zaten PSU SSD ve HDD mevcuttu ben orada sadece temsili olarak seçtim
Kasa konusunda Zalman N2 tercih edeceğim sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı