R5 1400 GTX1050 Ti sistem ne kadar eder?

Kripto gibi düşünün siz satış veriyorsunuz 5'ten ama o anki değeri 3 ne zaman satılır bilinmez. Ama 3 iken 2.5'ten satarsanız sayfayı yeneleyince satmış olur. Sabır işi.
Peki hocam biriyle şehir dışından anlaşırsam nasıl para transferini gerçekleştirmem lazım. Yani önce parayı alıp sonra mı bilgisayarı göndermem lazım?

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Ciddi alıcı bulduk yanlız PC içinde kayıtlı Instagram şifrem Google şifrem falan var. Yani benim bir nevi formatlı halde vermem lazım. Bir yol gördüm YouTube'da sizde sağlam mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Ciddi alıcı bulduk yanlız PC içinde kayıtlı Instagram şifrem Google şifrem falan var. Yani benim bir nevi formatlı halde vermem lazım. Bir yol gördüm YouTube'da sizde sağlam mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu iş görür hocam.

Dostlar, 4 yıldır temiz kullandığım bir sistem var. Şehir değiştireceğim için satmak zorunda kalıyorum. Yakın bir bilgisayarcıya gidip kazık yememek için sizlerden bilgi almak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • İşlemci: Ryzen 5 1400.
  • Ekran kartı: ASUS GeForce GTX1050 Ti.
  • Anakart: ASUS b350.
  • Güç kaynağı: Cooler Master 600W 80+
  • RAM: G.Skill 8 GB Ripjaws V kırmızı DDR4 2400MHz CL15.
  • HDD: 1 TB.
  • Ekran: AOC 24" G2460VQ6 1ms 75Hz.
Hocam alınmazsa ben sistemi almak istiyorum.

Son düzenleme:
Satıldı hocam 5.7'den

Bununla alakalı bir konu açtım hocam insanlar saatlerce uğraşıp format atarken neden böyle basit bir yöntem var kafam karıştı.
Temiz kurulum daha iyidir hocam. Net bir fark yok ama arasında benim bildiğim. Sizin amacınız sıfırlamak bilgilerinizi silmek. O işi yapıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı