R5 1500X GTX 1050 Ti sisteme macOS kurulur mu?

@Ella Freya Yanlış...

OpenGL desteği yeterliyse OCLP ile Monterey'de 1050Ti ekran kartınızı kullanabilirsiniz. High Sierra gibi eski sürümü kullanmak yerine bu şekilde Monterey kurup kullanmanız daha iyi. Ayrıca Ventura'da da deneyip çalıştıranlar vardı bu yöntem ile. Her halükarda ekran kartınız dışında kalan temel donanımın uyumu var, 'kurabilirsiniz' kelime tercihi oldukça yanlış yönlendirebiliyor...

@Ella Freya Yanlış...

OpenGL desteği yeterliyse OCLP ile Monterey'de 1050Ti ekran kartınızı kullanabilirsiniz. High Sierra gibi eski sürümü kullanmak yerine bu şekilde Monterey kurup kullanmanız daha iyi. Ayrıca Ventura'da da deneyip çalıştıranlar vardı bu yöntem ile. Her halükarda ekran kartınız dışında kalan temel donanımın uyumu var, 'kurabilirsiniz' kelime tercihi oldukça yanlış yönlendirebiliyor...
Tökezleye tökezleye çalışıyor. Beta aşamasında ve olur olmadık hatalar alabiliyor. Ben legal sınırını söyledim. Dediğiniz yöntemde buglar halen mevcut. O yüzden genel kitleye öneremem.

Evet, burada bir şeyi kabul edememe durumu var anlaşılan. Süper Moderatör olduğun için hatasız olacağın anlamına gelmiyor. Tökezleye tökezleye çalıştığına dair bir şey sunamazsın keza ben zaten belirttim OpenGL yeterliyse kurabilirsin diye. Fakat siz, siz hala hatanızı kabul etmiyorsunuz. Hala daha kurulabilecek maksimum sürümün High Sierra olduğunu ve yanlış yönlendirdiğini bir türlü kabullenemediniz. Kendi kendinize iş çıkaracaksınız anlaşılan...

Geri
Yukarı