R5 1500X GTX 1060 Sisteme macOS kurulur mu?

Birolltopall

Hectopat
Merhabalar bu karantina döneminde uğraşacak şeyler ararken YouTube'da macOS kurulumu karşıma geldi.
Sistemim:
AMD Ryzen 1500X
ASUS Prime B350M-K
ASUS GTX 1060 3 GB Dual
8 GB Corsair 2400MHz
Bu sisteme macOS kurmak istiyorum ve merak ettiğim bu işlemciye macOS kurabilir miyim ve ekran kartını tanıtabilir miyim? Daha önce de böyle bir şey yapmak istemiştim ama birkaç arkadaşım ekran kartını şu anlık tanıtmak imkansız web driver daha çıkmadı demişti. Şu an durum nasıl macOS tarafında ciddi bir bilgisizliğim var. Umarım yanlış sorular sormamışımdır. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınızın bilgisi yok anlaşılan, High Sierra kurabilirsin.

Arkadaşınızın bilgisi yok anlaşılan, High Sierra kurabilirsin.

Olabilir. Ekran kartını tanıtabilirim demi?

High Sierra üstüne kartı tanıtmanın yolu yok. High Sierra'da evet tanıtabilirsin.
Tamamdır teşekkür ederim
Merhaba aklıma takılan bir şey var. Mojave veya Catalina neden kuramam bu sisteme? İşlemci mi uyumsuz , yoksa ekran kartı mı tanıtamam ?
Tamamdır teşekkür ederim
Merhaba aklıma takılan bir şey var. Mojave veya Catalina neden kuramam bu sisteme , işlemci mi uyumsuz , yoksa ekran kartı mı tanıtamam ?
Cevabını vermişsiniz zaten kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse aynı sisteme sahibiz, ben buradaki imajla kurulum yapamadım randomseed ekranında takılıp kaldım.
Merakla bekliyorum, kurulum yapabilirsen mutlaka burada paylaş.
Kolay gelsin.

Neredeyse aynı sisteme sahibiz, ben buradaki imajla kurulum yapamadım randomseed ekranında takılıp kaldım.
Kolay gelsin.
Kurulum yapmaya bi türlü başlayamadım sistemim de 2 tane 1 tb lık harddisk var ama ikisi de dolu merak ettiğim birisini yarıya bölsem ona kurulum yapabilir miyim olmucaksa eğer SSD alacağım.
Kolay gelsin.
[Çözüm] macOS End Random Seed Problemi (Yeni) - Technopat Sosyal belki işine yarar.

Geri
Yukarı